Pracownia

Meble przeznaczone do biura i pracowni to przede wszystkim biurka do pracy pod komputer, regały na dokumenty i ważne sprawy oraz różnego rodzaju fotele obrotowe.

Pracownia Jest 34 produktów.

Podkategorie

  • Fotele biurowe

    Meble biurowe i łazienkowe pozwolą nam nadać nowy charakter pomieszczeniom w naszym domu. Pierwszymi fotelami były trony, które były kwintesencją wygody. Zaś dzisiaj miękka skóra i dobrze wyprofilowane oparcie foteli sprawiają, że możemy porównywać wygodę foteli biurowych z dawnym tronem. Każdy zaprezentowany w tym dziale fotel do biura wyróżnia się niezwykłą estetyką wykonania oraz funkcjonalnością i wygodą.

  • Regały

    Oferujemy regały o różnej szerokości idealne do biura, firmy i domu. Dopasuj wielkość regału do swoich potrzeb. Regały posiadają półki zaprojektowane do przechowywania segregatorów z dokumentami. Całość przygotowana do samodzielnego montażu. Przesyłki są zabezpieczone przed uszkodzeniami styropianem i kątownikami.

  • Biurka do pracy

    Są to przede wszystkim biurka szkolne, przeznaczone do odrabiania lekcji lub do pracy. Posiadamy kilka modeli biurek do pokoju z miejscem na komputer, książki i dokumenty. Nasze biurka dostępne są w kilku kolorach, które możesz ze sobą łączyć. Biurka szkolne produkowane są na terenie naszego kraju z najlepszych materiałów i grubej płyty Kronopol 18mm. Towar jest odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do wysyłki. Zabezpieczeniem jest 5-warstwowy karton, styropian i narożniki z tektury litej. Wszystkie biurka są wykonywane w kolorach matowych takich jak biały, czarny, olcha, śliwa, dąb sonoma oraz popularny wenge. Jeśli interesuje Cię niespotykane biurko pasujące do nowoczesnej aranżacji Twojej pracowni, możesz wybrać inny kolor korpusu oraz frontów. Co oznacza, że szuflady i drzwi szafki mogą być jednego koloru, a blat i boki drugiego.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów