Pracownia

Meble przeznaczone do biura i pracowni to przede wszystkim biurka do pracy pod komputer, regały na dokumenty i ważne sprawy oraz różnego rodzaju fotele obrotowe.

Pracownia Jest 16 produktów.

Podkategorie

  • Fotele biurowe

    Meble biurowe i łazienkowe pozwolą nam nadać nowy charakter pomieszczeniom w naszym domu. Pierwszymi fotelami były trony, które były kwintesencją wygody. Zaś dzisiaj miękka skóra i dobrze wyprofilowane oparcie foteli sprawiają, że możemy porównywać wygodę foteli biurowych z dawnym tronem. Każdy zaprezentowany w tym dziale fotel do biura wyróżnia się niezwykłą estetyką wykonania oraz funkcjonalnością i wygodą.

  • Regały

    Oferujemy regały o różnej szerokości idealne do biura, firmy i domu. Dopasuj wielkość regału do swoich potrzeb. Regały posiadają półki zaprojektowane do przechowywania segregatorów z dokumentami. Całość przygotowana do samodzielnego montażu. Przesyłki są zabezpieczone przed uszkodzeniami styropianem i kątownikami.

  • Biurka pod komputer

    Posiadamy kilka modeli biurek do pokoju z miejscem na komputer i do odrabiania lekcji. Nasze biurka dostępne są w czterech kolorach. Biurka produkowane są przez polską firmę z najlepszych materiałów. Towar jest odpowiednio zabezpieczony do wysyłki. Zabezpieczeniem jest 5-warstwowy karton, styropian i narożniki z tektury litej.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów