Odzież i obuwie

Utrzymanie ciepła dłoni przez cały dzień na mrozie umożliwią Ci profesjonalne rękawice narciarskie. W naszej ofercie znalazły się grzejące rękawice uniwersalne oraz narciarskie. Zasilane z wbudowanego akumulatora zapewnią ciepło przez długi czas, aż do następnego naładowania. Materiał termoizolacyjny, oddychalność oraz wodoszczelność to zalety, ...

Utrzymanie ciepła dłoni przez cały dzień na mrozie umożliwią Ci profesjonalne rękawice narciarskie. W naszej ofercie znalazły się grzejące rękawice uniwersalne oraz narciarskie. Zasilane z wbudowanego akumulatora zapewnią ciepło przez długi czas, aż do następnego naładowania. Materiał termoizolacyjny, oddychalność oraz wodoszczelność to zalety, które powinny posiadać wszystkie rękawice narciarskie. Dzięki utrzymaniu ciepła oraz wentylacji i amortyzacji zimowe szaleństwo stanie się przyjemniejsze niż dotychczas.

Więcej

Odzież i obuwie Jest 18 produktów.

Podkategorie

  • Odzież ogrzewana GLOVii

    To zaawansowana odzież grzejąca, która posiada elementy grzewcze. Idąc w teren możemy ubrać ogrzewaną koszulkę, skarpety, wkładki do butów, spodnie, rękawice oraz pas na brzuch, a także szalik. Oferujemy praktycznie każdy element garderoby, który jest ogrzewany i posiada wbudowane ogniwa z włókien węglowych. Dzięki ich zastosowaniu odczuwamy przyjemne ciepło, którego intensywność możemy regulować za sprawą zdalnego pilota. Ciepło z włókien węglowych poprawia nasze krążenie zatem wpływa korzystnie na stan zdrowia i samopoczucia. Zaopatrzony w dwa akumulatory lub powerbank możesz spędzać czas na dworze w największe mrozy przez wiele godzin. Rękawice narciarskie oraz rękawice na motor doskonale się sprawdzają przy jeździe w zimne dni. Ogrzewane wkładki do butów GLOVII to prawdziwa rewolucja i doskonałe rozwiązanie dla rybaków oraz myśliwych. Grzejące wkładki do butów można dociąć do rozmiarów własnej stopy, ponieważ element grzewczy znajduje się w piecie. Szalik jest w jednym rozmiarze w dwóch kolorach. Inne rodzaje ogrzewanej odzieży takie jak skarpety, wkładki do butów, koszulka, spodnie, rękawice narciarskie oraz rękawice uniwersalne czyli te do noszenia na co dzień dostępne są w kilku rozmiarach. Firma Xsonic.pl jest największym dystrybutorem marki GLOVii.

  • Ochraniacze

    Ochraniacze

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów