Komputery

Informacja

eRaty Santander Consumer Bank

Komputery

Oferujemy tablety internetowe oraz tablety edukacyjne dla dzieci. Znajdziesz u nas tablety o różnej wielkości ekranu oraz ze specjalnymi funkcjami. Tablety przeznaczone do grania, w których zainicjowano funkcję pobierania gier z witryny Google Play cieszą się największą popularnością wśród dzieci między 7-13 rokiem życia. Tablety edukacyjne prze...

Oferujemy tablety internetowe oraz tablety edukacyjne dla dzieci. Znajdziesz u nas tablety o różnej wielkości ekranu oraz ze specjalnymi funkcjami. Tablety przeznaczone do grania, w których zainicjowano funkcję pobierania gier z witryny Google Play cieszą się największą popularnością wśród dzieci między 7-13 rokiem życia. Tablety edukacyjne przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia. Rozbudowane zostały o funkcję nauki języków obcych oraz głosowe menu. Podstawki chłodzące umożliwią nam obniżenie temperatury płyty głównej oraz procesora naszego laptopa. Ponadto tego typu podstawka umożliwi nam również ustawienie naszego urządzenia pod odpowiednim kątem. W niniejszej kategorii znajdziemy także stoliki pod laptopa, skanery ręczne, kliszy oraz negatywów. Poza tego typu urządzeniami znajdują się również lampki, wiatraczki, a nawet lodówki podłączane do portu USB. Komputerowe akcesoria są często nieodzownym wyposażeniem naszego sprzętu, gdyż bez nich nie moglibyśmy w pełni kontrolować pracy komputera.

Więcej

Komputery Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria komputerowe

  Poruszanie kursorem po ekranie monitora umożliwia nam mysz komputerowa. Zmiana położenia myszy względem podłoża zostaje wysyłana w formie danych cyfrowych do naszego komputera i w ten sposób możemy dokonywać zmian na monitorze i komputerze. Przewodowe, bezprzewodowe, optyczne, podświetlane myszy komputerowe - duża gama urządzeń do wyboru pozwala nam na wybranie tego odpowiedniego dla nas. W podkategorii tej znajdziemy także myszy optyczne zasilane bateriami.

 • Anteny LTE

  Najnowsze anteny LTE mają bardzo dobre parametry i rezultaty w działaniu. Oferują mocny i stabilny transfer. Antena działa jak zewnętrzna karta, która idealnie nadaje się do wzmocnienia sygnału z przenośnego modemu GSM na kartę SIM lub telefonów posiadających gniazdo crc9. Jadąc na urlop do lasu teraz możesz zabrać swój mobilny internet ze sobą i z niego korzystać. Antenę możesz przykleić do szyby i korzystać z zasobów sieci www.

 • Komunikacja WiFi

  Taka antena do poprawienia zasięgu Wifi doskonale sprawdza się w laptopach i komputerach stacjonarnych tam gdzie wbudowana karta sieciowa WiFi osiąga oczekiwanych rezultatów. Po zamontowaniu tej anteny wzrasta  ilość wykrytych nowych sieci na liście dostępnych łączy, których do tej pory moduł nie odnalazł. Natomiast te wcześniej odnalezione będą miały większą siłę sygnału, przez co szybkość działania internetu i przeglądarek stron www się zwiększy.

 • Stoliki pod laptop

  Podczas pracy przy laptopie bardzo istotną rolę odgrywa wygodne siedzenie, gdyż w ten sposób zostaje odciążony nasz kręgosłup. W owej podkategorii znajdziemy różnej wielkości, wykonane z różnego tworzywa stoliki pod laptopa. Składane podstawki, stoliki z wentylatorami zapewnią nam wygodną pracę oraz wieczorne surfowanie po internecie. Wentylatory znajdują się w tym miejscu, w którym znajdują się komponenty generujące najwięcej ciepła. Niewielkie stoliki pozwolą nam stworzyć zaciszny kącik.

 • Tablety i akcesoria

  Proponujemy tablety dla użytkowników biznesowych i multimedialne do gry i zabawy dla każdego użytkownika. Dopasuj tablet do własnych potrzeb i ciesz się mobilnym rozwiązaniem. Ciekawą propozycją może być tablet dla seniora, który posiada dodatkowe opcje ułatwiające obsługę. Oferujemy różnego rodzaju etui dedykowane, uniwersalne ze skóry i neopranowe do tabletów o różnej wielkości matrycy. Funkcja podpórki umożliwia w łatwy sposób ustawienie tabletu w pozycji pionowej umożliwiając wygodniejsze oglądanie filmów wideo. Etui ma za zadanie przede wszystkim chronić tablet przed uszkodzeniami i zarysowaniem.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów