Drabiny i rusztowania

Drabiny wielofunkcyjne przegubowe rusztowania. Wykonane z mocnego aluminium, solidne i stabilne. Ułatwiają i wspomagają prace domowe, warsztatowe, ogrodowe. Idealne dla majsterkowiczów.

Drabiny i rusztowania Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • Drabiny domowe i podesty

  Drabiny domowe i podesty aluminiowe. Rozkładane drabiny do domu i ogrodu oraz aluminiowe podesty tak zwane platformy robocze w różnych rozmiarach.

 • Drabiny przegubowe

  Drabiny przegubowe aluminiowe, składające się z 4 elementów ze szczeblami. Możliwość dowolnego rozłożenia daje wiele możliwości czyniąc je niezastąpionymi elementami w warsztacie, ogrodzie, czy podczas domowych remontów.

 • Drabiny wielofunkcyjne

  Drabiny wielofunkcyjne rozsuwane drabiny aluminiowe o różnej wysokości. Od lat cenione nie tylko przez fachowców. Cechuje je mocna wytrzymała aluminiowa konstrukcja.

 • Rusztowania aluminiowe

  Rusztowania aluminiowe z opcją zamiany na drabinę. Unikalne połączenie rusztowania i drabiny, bardzo przydatne w warsztacie, ogrodzie, czy w domu podczas wszelkich remontów. Wykonane z wytrzymałego aluminium, dodatkowo wsporniki zapewniają doskonałą stabilność podczas wszelkich prac.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów