Do Kasy
Lista życzeń:
aktualnie masz 0 produktów
Twój koszyk:
aktualnie masz 0 produktów
WYSZUKIWARKA  Szukaj w opisach produktów

Antena CB to jeden z najważniejszych elementów skladowych zestawu CB. To właśnie od niej zależy jakość i zasięg odbioru oraz nadawania sygnału radiowego. Im dłuższy wypromiennik tym potencjalnie większy zasięg nadawania i odbioru. Przed dokonaniem zakupu anteny CB należy zastanowić się nad sposobem montażu i długością upatrzonej anteny, pamiętajmy, iż antena nie powinna sięgać wyżej niż cztery metry od płaszczyzny nawierzchni. W przypadku przekroczenia tej wysokości często będziemy chaczyć szczytem anteny o konary drzew i wiadukty, a to z kolei może spowodować uszkodzenie anteny i znacznie zredukować jej zasięg i skuteczność.

     dołącz do nas!
Masz pytanie? Zadzwoń.
Lista produktów
Szybki kontakt    +48 519-188-581,  +48 58 531-42-18  PN-PT 09:00 - 17:00
801 003 152
Pokaż: 
 
Anteny CB
 1 | 2 | 3 |   z 3
sortuj według ceny


Antena magnesowa do CB Radia 102cm Hustler

Antena samochodowa IC100 firmy Hustler to antena na magnesie, którą można łatwo montować i ściągać z dachu pojazdu. Długość anteny wynosi 102 centymetry, co zapewnia podstawową łączność w promieniu kilka kilometrów. Dobra jakość w połączeniu z niską ceną i szybkim montażem/demontażem sprawiają, że produkt doskonale nadaje się dla kierowców, którzy ...

    cena : 39.90
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena magnesowa SONAR do CB Radia 315mm odpowiednik Georgia President

Magnesowa antena Delt 874 została skonstruowana ja bazie anteny President Georgia. Głównymi atutami produktu są dobre parametry oraz podstawa magnetyczna. Magnes, w jaki podstawa została wyposażona jest silny, dzięki czemu antena stabilnie trzyma się karoserii nawet, gdy użytkownik jedzie z dużą prędkością.

    cena : 39.90
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Midland 660 mm, zysk 1,5 dBi - 18-244

Antena magnetyczna Midland ML-145 o długości gwarantującej duży zasięg łączności na paśmie CB. Magnetyczna podstawa zapewnia łatwy montaż - wystarczy położyć antenę na środku dachu lub klapie kufra, gdy jest na niej wystarczająco dużo miejsca. Antena trzyma się karoserii przy prędkości ponad 150 km/h.

    cena : 59.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena magnesowa SONAR do CB Radia 45cm odpowiednik anteny Florida

Magnesowa antena Delt 877 została skonstruowana ja bazie kultowej anteny Midland Florida. Głównymi atutami produktu są dobre parametry oraz podstawa magnetyczna. Magnes, w jaki podstawa została wyposażona jest silny, dzięki czemu antena stabilnie trzyma się karoserii nawet, gdy użytkownik jedzie z dużą prędkością. 45cm długości - zasięg odbioru nawet do ...

    cena : 59.90
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Titanium 1400 MAG 5dbi

Przedstawiamy antenę magnetyczna Titanium 1400 MAG, której długość wynosząca 148cm gwarantuje bardzo dobrą łączność na paśmie CB. Magnetyczna podstawa zapewnia łatwy montaż - wystarczy ją postawić na dachu samochodu. Podstawa magnetyczna anteny zabezpieczona jest osłoną gumową chroniącą lakier przed zarysowaniami. Antena pracuje na bazie szklanej cewki, która działa na zwarciu. Dzięki temu ...

    cena : 61.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB AT-1200 LEMM
Antena CB AT-1200 LEMM - AT-1200 Lemm

Składana antena montażowa Lemm AT 1200 do cb radii. Jej długość wynosi 133cm. Przeznaczona jest do samochodów ciężarowych oraz osobowych. Mocowanie na motylek daje możliwość szybkiego położenia anteny w przypadku wjazdu do garażu lub na parkingi kryte.

    cena : 63.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Sirio Mini Mag 27 (67cm)

Jedna z tańszych i mniejszych anten do odbioru pasma CB. Antena na magnes o długości 63 cm. W komplecie znajdują się 3 m przewodu RG 58, zalutowany wtyk do radia PL 259/6 oraz podkładka gumowa pod podstawę magnetyczną. Antena odbiera sygnał w odległości 3-4 km.

    cena : 69.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB AT-106 LEMM
Antena CB AT-106 LEMM - AT-106 Lemm

Składana antena montażowa Lemm AT 106 do cb radii. Jej długość wynosi 82 cm. Przeznaczona jest do samochodów ciężarowych oraz osobowych. Mocowanie na motylek daje możliwość szybkiego położenia anteny w przypadku wjazdu do garażu lub na parkingi kryte.

    cena : 69.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena magnesowa do CB Radia 95cm Wilson

Magnesowa antena Little Will firmy Wilson to produkt wysokiej jakości, który świetnie upora się ze słabym zasięgiem. Jakość wykonania stawia Little Will'a w czołówce jednych z najlepszych anten magnesowych. Głównymi atutami produktu są dobre parametry oraz podstawa magnetyczna. Magnes, w jaki podstawa została wyposażona jest silny, dzięki czemu antena stabilnie ...

    cena : 69.90
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB AT-900 LEMM
Antena CB AT-900 LEMM - AT-900 Lemm

Składana antena montażowa Lemm AT 900 do cb radii. Jej długość wynosi 90 cm. Przeznaczona jest do samochodów ciężarowych oraz osobowych. Mocowanie na motylek daje możliwość szybkiego położenia anteny w przypadku wjazdu do garażu lub na parkingi kryte.

    cena : 70.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB AT-71 LEMM 1,65m

Składana antena montażowa Lemm AT 71 do cb radii. Jej długość wynosi 165cm. Przeznaczona jest do samochodów ciężarowych oraz osobowych. Mocowanie na motylek daje możliwość szybkiego położenia anteny w przypadku wjazdu do garażu lub na parkingi kryte.

    cena : 75.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB AT-72 LEMM

Składana antena montażowa Lemm AT 72 do cb radii. Jej długość wynosi 165cm. Przeznaczona jest do samochodów ciężarowych oraz osobowych. Mocowanie na motylek daje możliwość szybkiego położenia anteny w przypadku wjazdu do garażu lub na parkingi kryte.

    cena : 79.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena PRESIDENT - 440mm 1dBi wersja Export, 2 lata gwarancji

Antena CB PRESIDENT - FLORIDA EXPORT, magnesowa. Antena renomowanej firmy President o długości 450 mm do użytku w radiach samochodowych. W zestawie kabel połączeniowy do radia i klucz imbusowy do wystrojenia anteny. Na antenę producent udziela 2 lat gwarancji. 45cm długości - zasięg odbioru nawet do 10 km.
Wersja bez ...

    cena : 90.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Sirio T3 27 - montażowa 620 mm

Antena helikalna do Cb radia, nie wymaga strojenia. Przedstawiamy antenę magnetyczna Sirio T3 27, o długości wynoszącej 62 cm. Gwarantuje ona bardzo dobrą łączność na paśmie CB. Instalacja w otworze montażowym gwarantuje większą stabilność, ponadto brak magnesugwarantuje brak zakłóceń z jego strony. Antena bardzo mocno trzyma się blachy.

    cena : 92.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena magnesowa do CB Radia 315 mm President +3 dbi, czarna

Antena magnesowa Georgia Export znanej i renomowanej firmy President idealnie sprawdza się w samochodach, w których nie ma możliwości zamontowania anteny na stałe. Antena o wysokości 32 centymetrów jest osadzona na podstawce magnetycznej, którą użytkownik może w łatwy sposób zamontować i zdemontować. Georgia Export została wykonana z wysokiej jakości materiałów, ...

    cena : 96.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Sirio Super 9 + wtyk

Przedstawiamy antenę magnetyczna Sirio Super 9, o długości wynoszącej 165 cm. Gwarantuje ona bardzo dobrą łączność na paśmie CB. Charakteryzuje się dużym zasięgiem odbioru i nadawania - nawet do 15 km w dobrych warunkach. Posiada ochronę przed statycznymi rozładowaniami ziemi. Antenę można zainstalować bezpośrednio w karoserii, na uchwycie bądź na podstawie magnetycznej.

    cena : 99.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena Cb montażowa PRESIDENT Alaska Export - 1480mm 6dBi

Antena CB PRESIDENT - ALASKA EXPORT. Antena została wykonana w kolorze czarnym. Antena renomowanej firmy President o długości 1480 mm do użytku w radiach samochodowych. W zestawie kabel połączeniowy do radia i klucz imbusowy do wystrojenia anteny. Skuteczna antena przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych. 148 cm długości zapewni maksymalny ...

    cena : 99.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena PRESIDENT - 720mm 3dBi, wersja Export czarna

Antena CB PRESIDENT - HAWAII EXPORT. Antena renomowanej firmy President o długości 720 mm do użytku w radiach samochodowych. W zestawie kabel połączeniowy do radia i klucz imbusowy do wystrojenia anteny. Na antenę producent oferuje 2 lata gwarancji. Antena w tej wersji jest koloru czarnego.

    cena : 103.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena PRESIDENT - 750mm 3dBi, kolor czarny

Antena CB PRESIDENT - KENTUCKY Export. Antenę wykonano w kolorze czarnym. Antena renomowanej firmy President o długości 750 mm do użytku w radiach samochodowych. W zestawie kabel połączeniowy do radia i klucz imbusowy do wystrojenia anteny. Posiada 2 lata gwarancji.

    cena : 108.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena PRESIDENT IOWA Export - 1020mm 4dBi, czarny kolor

Antena CB PRESIDENT - IOWA Export do CB radia. Antena w kolorze czarnym. Antena renomowanej firmy President o długości 1020 mm do użytku w radiach samochodowych. W zestawie kabel połączeniowy do radia i klucz imbusowy do wystrojenia anteny. Antena posiada 2 lata gwarancji.

    cena : 115.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Sirio Super Carbonium montażowa 140 cm
Antena CB Sirio Super Carbonium z regulacją nachylenia wypromiennika z zaciskiem motylkowym. Antena z mocowaniem typu PL. Charakteryzuje się dużym zasięgiem odbioru i nadawania - nawet do 18 km w dobrych warunkach. Niewielkie wymiary sprawiają, że antena równie dobrze działa w mieście jak i na trasie. Antenę można zainstalować bezpośrednio ...
    cena : 118.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena PRESIDENT - 1250mm 3dBi
Antena PRESIDENT - 1250mm 3dBi - PRESIDENT Indiana

Antena CB PRESIDENT - INDIANA. Antena do cb radia renomowanej firmy President o długości 1250 mm do użytku w radiach samochodowych. W zestawie kabel połączeniowy do radia i klucz imbusowy do wystrojenia anteny. Jest to skuteczna antena przeznaczona do samochodów dostawczych oraz osobowych. 125 cm długości zapewni duży zasięg odbioru ...

    cena : 125.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena PRESIDENT - 720mm 3dBi magnesowa, czarna

Antena CB Missouri wersja Export w kolorze czarnym. Jedna z najbardziej popularnych i najciekawszych wizualnie anten firmy President. Jej długość wynosi 72 cm, a to przekłada się na zasięg nawet do 10 km. Jest wygodna w korzystaniu i przechowywaniu, jednocześnie zapewniając bardzo dobre osiągi. Podstawa magnetyczna gwarantuje bezproblemowy montaż na ...

    cena : 125.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Sirio Turbo 800 PL

Antena do Cb radia, montażowa o wysokości 84 cm. Antena oferuje nam możliwość jej składania. Antenę szybko się pochyla. Pomimo niedużej wysokości doskonale spisuje się na trasie oraz w mieście. Jej zasięg to nawet 10-12 km. Bardzo dobrze sprawdza się w samochodach osobowych jak i dostawczych. Przeznaczona do montażu głównie ...

    cena : 127.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Antena CB Sirio Carbonium montażowa 113 cm, uchwyt klapowy
Antena CB Sirio Carbonium z regulacją nachylenia wypromiennika z zaciskiem motylkowym. Antena z mocowaniem typu PL. Charakteryzuje się dużym zasięgiem odbioru i nadawania - nawet do 16 km w dobrych warunkach. Niewielkie wymiary sprawiają, że antena równie dobrze działa w mieście jak i na trasie. Antenę można zainstalować bezpośrednio w ...
    cena : 130.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Wyświetlono produkty od 1 do 25 (z 68 znalezionych)
 1 | 2 | 3 |   z 3
Koszyk
W tej chwili nie ma w nim
produktów
Informacje

Transmietry FM w aucie!
Wyposażenie auta,
to jeden z największych działów!
Zobacz dostępne rozwiązania.

Przyłącz się do Facebook
Lubisz nasze konto na Fb
odbierz bonus na zakupy
Dostawa
Promocje
Światła do jazdy dziennej MaxiCar Hiper Bright LED - Automat
Światła do jazdy dziennej renomowanej marki Maxicar w znacznym ...
183.20
Telewizor przenośny z matrycą 10.1 cala LED marki MISTRAL - DVB-T MPEG4, USB 1000GB, PVR, HDMI, DivX, MKV + antena MI-ANT100
Telewizor przenośny marki MISTRAL MI-TV1011 z wbudowanym cyfrowym tunerem ...
469.00
Alarm samochodowy bezpilotowy MAXICAR z przekaźnikiem 40A

Bezpilotowy zestaw alarmowy MAXICAR 682-UP jest to bardzo prosty ...

79.00

Antena PRESIDENT - 1500mm 6dBi
239.00
Antena CB Titanium 1500 mm +4dBi
51.00
Antena CB Midland ML-145
Antena CB Midland ML-145
- ML-145 Midland
159.00
Antena CB Sirio AS-100 Mag
97.00
Antena CB Sirio Tajfun montażowa 53 cm
90.00
Oprócz odtwarzaczy mp5, nowoczesnych tabletów w naszej ofercie pojawiły się smartfony i akcesoria fotograficzne. Coraz bardzie popularne monopody do zdjęć selfie są bardzo wygodnym wynalazkiem. Jednak najbardziej popularne produkty to ozonatory powietrza, baseny ogrodowe renomowanych firm, materace welurowe jako przenośne łóżka dmuchane oraz samochodowe transmitery FM. Sprzęt mobilny czyli lodówki samochodowe i turystyczne został rozbudowany o samochodowe zamrażarki. Drobna elektronika to głównie słuchawki bezprzewodowe do prowadzenia rozmów i biegania, a także różne akcesoria GSM i komputerowe. Prawdziwy hit na zimę to grzejšce rękawice na USB, grzejące wkładki do butów GLOVII, sterowane z pilota oraz czapka ze słuchawkš Bluetooth i ogrzewane rękawice narciarskie. Posiadamy też specjalne rękawiczki do rozmawiania przez telefon, które posiadają wbudowany mikrofon i głoœnik w małym i dużym palcu. Sprzęt turystyczny to przede wszystki pralki kempingowe, namioty, walizki na kółkach i akcesoria do bagażu. Toalety przenoœne doskonale sprawdzają się w kamperach i na wakacjach na łonie natury. Dział survival zawiera w sobie różne artykuły chroniące nasze ciało w trudnych warunkach, np. koc życia lub nieprzemakalny worek. Power banki i ładowarki solarne pozwalają naładować potrzebną nawigację lub telefon zawsze i wszędzie. Proponowane przez nas lodówki turystyczne idealnie sprawdzają się podczas rodzinnych wyjazdów. Wykorzystywane są również w działalnościach przemysłowych do przewożenia próbek żywności i paliw. Ciekawym działem są akcesoria audio-wideo do samochodu. Prezentujemy tam kamery cofania, głośniki, wzmacniacze samochodowe oraz całą gamę monitorów w zagłówkach i telewizorów. Polecamy również alkomaty firmy Sentech - precyzyjne i w przystępnej cenie o wysokiej dokładności wykonywanego pomiaru. Oferta na alkomaty w naszym sklepie to sprzęt najwyższej klasy, który serwisujemy i kalibrujemy w okresie po dokonaniu zakupu. Specjalne przetwornice samochodowe oraz te czysty sinus do zastosowań przemysłowych, a także zasilacze awaryjne do pompo CO, pieców i kotłów to bardziej specjalistyczny sprzęt, ale potrzebny w każdym domu. Mogą zasilić Ci awaryjnie piec grzewczy wtedy gdy zniknie zasilanie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt, a postaramy się udzielić możliwie wyczerpujących wyjaśnień.
Klub X-Elite   |   Raty   |   Kontakt z nami   |   Twoje Konto   |   Pomoc   |   Dostawa   |   Płatności   |   Bezpieczeństwo   |   Serwis   |   Regulamin   | 

Copyright © 2005 www.xsonic.pl   |   Wszelkie prawa zastrzeżone

Kanał RSS