Mikser blender robot kuchenny 1700W 2 kubki Camry cr 4071

Camry CR 4071

Nowy produkt

Taki blendera firmy Camry model CR 4071 pozwala Ci szybko i dokładnie przygotować różne koktajle owocowe i warzywne, smoothie, napoje na bazie produktów mlecznych a nawet gładkich zup kremowych. Doskonałe urządzenie do użytku codziennego. Napoje przygotowujesz w jednym z dwóch kubków o pojemności 0,5l lub 1l. Każdy z nich możesz zamknąć specjalną pokrywką i w ten sposób wygodnie zabrać ze sobą np. do biura lub na wycieczkę. Docenisz świeży koktajl lub smoothie zarówno w pracy, podczas spaceru, jak również w czasie dłuższej podróży.

Więcej szczegółów


209.00 zł brutto

Więcej informacji

Pokrywka posiada ustnik, dzięki któremu możesz wygodnie pić, bez potrzeby ciągłego odkręcania. Oprócz tego w zakręcanych pojemnikach możesz wygodnie przechowywać koktajle w lodówce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przygotować sobie koktajl wcześniej i wypić go za jakiś czas na przykład na deser.

Sama decydujesz co trafi do Twojego blendera. Maliny, poziomki, truskawki, a może banan z kiwi, albo szpinak lub orzechy? W każdym momencie z wybranych składników możesz przygotować sobie taki koktajl, na jaki masz ochotę. Skorzystaj z gotowych przepisów lub skomponuj własne koktajle zdrowotne. Oprócz samego smaku, koktajle i smoothies na bazie owoców i warzyw to prawdziwa witaminowa bomba. Dostarczają wielu cennych składników, są pożywne i dają dużo energii. Ciesz się smakiem i dbaj o zdrowie swoje i najbliższych!

Dane techniczne:

- moc ciągła 1000W
- moc maksymalna 1700w
- 2 kubki 1 i 0,5l
- 2 pokrywki
- 2 prędkości
- funkcja pulse

7 Inne produkty w tej samej kategorii: