Głośnik przenośny wibracyjny Vibe wykorzystaj dowolny przedmiot jako głośnik

Nowy produkt

Vibe czyli mobilny przyklejany głośnik wibracyjny. Rewelacyjny, nowoczesny i ciekawy gadżet, który za pomocą jakiegokolwiek przedmiotu wydobywa z siebie dźwięki Twoich ulubionych piosenek! Przekonaj się sam! Odkręcasz, rozwijasz, przyklejasz i.. słuchasz! Pochwal się znajomym, rodzinie i zaskocz wszystkich dookoła. Sekretem Vibe są wibracje. To tak jak podczas gry na perkusji – uderzenia wytwarzają wibracje zarówno na powierzchni jak i w powietrzu wokół, generując dźwięk.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


55.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

USB wbudowaneTak
Zasilaniena baterie

Więcej informacji

Vibe to mobilny głośnik wibracyjny, który zamienia muzykę z Twojego urządzenia w wibracje i przenosi je na dowolny przedmiot, czyniąc go głośnikiem! Nie wierzysz?  Stosując zasady wibracji jesteśmy w stanie przy użyciu Vibe zamienić takie przedmioty jak papierowe pudełko, kawałek drewna, stolik, pocztówkę czy nawet parasol w Twój przenośny głośnik. Kompaktowe kształty to niesamowity atut Vibe – schowasz go do kieszeni, torebki lub przyczepisz do plecaka. Brak głośników? Już nie problem! Jeśli samoprzylepny łącznik straci swoją oryginalną przyczepność, wystarczy przetrzeć go zwilżoną ściereczką i poczekać aż wyschnie. I gotowe!

Szczegóły:

- mobilny głośnik wibracyjne Vibe
- zawartość zestawu: mobilny głośnik wibracyjny Vibe, dwa zapasowe łączniki samoprzylepne, przedłużasz audio, kabel zasilający USB, smycz
- działa z każdym urządzeniem wyposażonym w wyjście słuchawkowe (mp3, mp4, telefon, tablet, laptop, GPS)
- im bardziej pusty przedmiot w środku, tym lepszej jakości dźwięk
- moc: 1W
- pasmo dźwięku: max. 300Hz ~10000Hz
- zasilanie: 2 baterie AAA (niedołączone do zestawu) lub złącze USB (należy wówczas wyjąć baterie)
- impedancja: 4 Ohm +/- 15%
- stosunek sygnału do szumu: 78 +/-3 dB
- wymiary: 9x3,5 cm

19 Inne produkty w tej samej kategorii: