Szafka na buty szerokość 80cm pomieści 18 par butów wybierz kolor

Nowy produkt

Szafka na buty idealna na korytarz i do przedpokoju. Opisywany model to największa wersja szafki na obuwie pod względem wielkości i pomieści ona około 18 par butów. Jej szerokość całkowita wynosi 80cm, wysokość 122cm, a głębokość 30cm. Posiada trzy uchylne klapy z blokadą opadania do chowania obuwia. Występuje w kilku modnych kolorach, które możesz łączyć ze sobą tworząc szafkę pasującą do Twojego pomieszczenia. Jest zapakowana fabrycznie przez producenta i zabezpieczona na czas wysyłki.

Więcej szczegółów

Produkcja 14-30 dni


329.00 zł brutto

Opis

Wysokość mebla122cm
Głębokość mebla30cm
Typ kolorukolor matowy
Szerokość mebla80cm
Rodzaj szafkistojąca

Więcej informacji

Symbol 3KL 80cm oznacza, że szafa jest wyposażona w trzy uchylne klapy na obuwie, a jej szerokość wynosi 80cm. Na realizację zamówienia należy łącznie z dostawą oczekiwać od 14 do 30 dni. Meble są produkowane na zamówienie na terenie polski. Czas oczekiwania zależy od ilości zamówień w fabryce.

Materiał:

Szafa wykonana została z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Krawędzie są oklejone obrzeżem ABS (plastik - nie zadziera się). Uchwyty klap metalowe w kolorze satyna. Plecy szafki to płyta HDF o grubości 32mm. Po ustawieniu kątów prostych należy je przybić do korpusu. Konstrukcja stoi na nóżkach 5mm typu ślizg. Całość skręcona na mimośrody i kołki bez kleju.

Wymiary całkowite:

- wysokość 122cm
- szerokość 80cm
- głębokość 30cm

Montaż:

Szafkę wysyłamy do samodzielnego montażu, w paczce znajduje się komplet okuć i instrukcja montażu oraz wszystkie materiały jakie są potrzebne do złożenia szafki. Montaż przy pomocy kołków i mimośrodów jest szybki i pozwala w każdej chwili rozłożyć meble. Czas montażu wynosi około 20-30 min. Każda szafka pakowana jest w fabryce. Elementy zostały zabezpieczone przed porysowanie specjalnymi przekładkami. Całość otacza twardy styropian, 5-cio warstwowy karton oraz boczne wzmocnienia z płyty HDF.

Dostępne kolory:

- biel alpejska
- czarny
- wenge
- śliwa
- olcha
- dąb sonoma
- mix dwóch kolorów

Stwórz swoją własną szafkę i wybierz kolor korpusu oraz frontu. Możesz połączyć ze sobą dwa kolory z listy. Możemy wybrać fronty klap białe, a korpus dąb sonoma lub odwrotnie. Połączenie dwóch kolorów jest idealnym rozwiązaniem na oryginalne wyposażenie każdego pomieszczenia. Wybierz ten, który Ci się podoba najbardziej. Kolor biały rozjaśni i wprowadzi świeżość do pomieszczenia. Kolor wenge nada kontrastu i klasycznej elegancji. Barwy śliwa, olcha i dąb sonoma nawiązują do naturalnych odcieni drewna. Są to kolory matowe.

Gwarancja producenta 24 m-ce

5 Inne produkty w tej samej kategorii: