Do Kasy
Lista życzeń:
aktualnie masz 0 produktów
Twój koszyk:
aktualnie masz 0 produktów
WYSZUKIWARKA  Szukaj w opisach produktów

Pomocne w podróży zasilacze podłączane pod gniazdo zapalniczki lub bezpośrednio do akumulatora, a może ładowaki na USB oraz zasilacze uniwersalne do urządzeń multimedialnych to właśnie znajdziemy w tym dziale jako jedne z najbardziej poszukiwanych akcesoriów samochodowych. Dzięki naszej ofercie możesz podłączyć lub naładować swój telefon w każdym miejscu, nawet bez dostępu do gniazda prądowego. Nie musisz martwić się o zasilanie do laptopa, użyj uniwersalnego zasilacza samochodowego i podłącz go do gniazda zapalniczki.

     dołącz do nas!
Masz pytanie? Zadzwoń.
Lista produktów
Szybki kontakt    +48 519-188-581,  +48 58 531-42-18  PN-PT 09:00 - 17:00
801 003 152
Pokaż: 
 
Zasilanie samochodowe
 1  z 1
sortuj według ceny


Ładowarka samochodowa zasilacz 2 razy USB 5V

Uniwersalna ładowarka, zasilacz samochodowy podłączany do gniazda zapalniczki. Na wyjściu otrzymujemy napięcie 5V. Do dyspozycji mamy dwa gniazda USB. Idealna do ładowania i zasilania gadżetów samochodowych z USB oraz  telefonów i smartfonów.

    cena : 7.50
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Ładowarka samochodowa zasilacz 2 razy USB 5V typ

Uniwersalna ładowarka, zasilacz samochodowy podłączany do gniazda zapalniczki. Na wyjściu otrzymujemy napięcie 5V. Do dyspozycji mamy dwa gniazda USB ułożone w kształcie litery Y. Idealna do ładowania i zasilania gadżetów samochodowych z USB oraz telefonów i smartfonów.

    cena : 7.90
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Ładowarka buforowa do akumulatorów żelowych 6V/400mA

Ładowarka buforowa do akumulatorów żelowych 6V/400mA. Ładowarka przeznaczona jest do utrzymywania akumulatora w gotowości do pracy podczas okresu składowania. Urządzenie posiada zabezpieczenie po stronie pierwotnej transformatora, czyli bezpiecznik termiczny, oraz po stronie wtórnej przed odwrotnym podłączeniem akumulatora. Dodatkowo ładowarka posiada sygnalizację napięcia wyjściowego dla Iwyj<100mA i >120mA.

    cena : 58.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Universalny zasilacz samochodowy o mocy 80W
Markowy zasilacz samochodowy z serii VEO POWER to fabrycznie nowy, wysokiej jakości uniwersalny zasilacz do podłączenia notebooka w aucie. Ten Zasilacz to doskonała alternatywa dla oryginalnych zasilaczy do laptopów. Zasilacz pasuje do 99% laptopów dostępnych na polskim rynku. Podłączamy go wprost do gniazda zapalniczki w samochodzie. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, ...
    cena : 35.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Rozdzielacz gniazda zapalniczki na 3 wejścia

Standardowy rozgałęźnik gniazda zapalniczki. Umożliwia jednoczesne podłączenie trzech urządzeń pod jedno źródło napięcia stałego 12V DC.

    cena : 26.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Ładowarka do akumulatorów 100-240 V - HPG 12V/2-90Ah

Ładowarka z diodami LED przeznaczona jest do akumulatorów różnego typu SLA i jest stosowana w samochodach osobowych, motorowerach i innych pojazdach mechanicznych. Urządzenie pozwala naładować akumulator do 100% jego pierwotnej pojemności. Czas ładowania jest zależny od poziomu naładowania baterii. Wygoda, szybkość i uniwersalność pracy gwarantowane.

    cena : 129.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Rozdzielacz gniazda zapalniczki na 3 wejścia ruchoma głowica

Standardowy rozgałęźnik gniazda zapalniczki z ruchomą głowicą. Umożliwia jednoczesne podłączenie trzech urządzeń pod jedno źródło napięcia stałego 12V DC. Rozdzielacz to idealne rozwiązanie jeśli w samochodzie posiadasz wiele sprzętu, który wymaga częstego podłączenia do zasilania, przykładowo GPS, telefon komórkowy, transmiter itp. To urządzenie z jednego wejścia zapalniczki tworzy dwa niezależne ...

    cena : 7.50
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Uniwersalny zasilacz 12V do laptopa

Uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopa lub notebooka. Zasilacz 12V do laptopa pasuje do każdego rodzaju wejścia zasilającego. Zabezpieczenie zwarciowe, termiczne, prądowe i przed rozładowaniem chroni nasz sprzęt przed uszkodzeniem. Odprowadzająca ciepło obudowa zapewnia bezpieczne korzystanie z laptopa.

    cena : 49.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Rozdzielacz gniazda zapalniczki na 2 wejścia

Standardowy rozgałęźnik gniazda zapalniczki. Umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń pod jedno źródło napięcia stałego 12V DC. Rozdzielacz to idealne rozwiązanie jeśli w samochodzie posiadasz wiele sprzętu, który wymaga częstego podłączenia do zasilania, przykładowo GPS, telefon komórkowy, transmiter itp. To urządzenie z jednego wejścia zapalniczki tworzy dwa niezależne porty. Nie ma ...

    cena : 5.99
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Ładowarka samochodowa USB

Ładowarka samochodowa podłączana pod gniazdo zapalniczki samochodowej jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają w samochodzie. Gdy rozładuje nam się urządzenie takie jak MP4, MP5, iPod, PDA lub inne wystarczy podłączyć je przy pomocy kabla typu sync&charge do ładowarki. Zaprezentowaną ładowarkę możemy używać z każdym kabelkiem posiadającym funkcję ...

    cena : 6.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Rozdzielacz gniazda zapalniczki na 3 wejścia + USB

Rozgałęźnik gniazda zapalniczki + USB. Rozdzielacz gniazda zapalniczki na trzy dodatkowe wyjścia plus złącze USB do ładowania urządzeń mulimedialnych, PDA, nawigacji, odtwarzaczy MP3, MP4, MP5, aparatów cyfrowych itp..

    cena : 6.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Uniwersalny zasilacz 24V do laptopa

Uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopa lub notebooka. Zasilacz 24V do laptopa pasuje do każdego rodzaju wejścia zasilającego. Zabezpieczenie zwarciowe, termiczne, prądowe i przed rozładowaniem chroni nasz sprzęt przed uszkodzeniem. Odprowadzająca ciepło obudowa zapewnia bezpieczne korzystanie z laptopa.

    cena : 49.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Ładowarka buforowa do akumulatorów żelowych 12V/400MA

Ładowarka buforowa do akumulatorów żelowych 12V/400MA (4-120Ah). Ładowarka przeznaczona jest do utrzymywania akumulatora w gotowości do pracy podczas okresu składowania. Urządzenie posiada zabezpieczenie po stronie pierwotnej transformatora, czyli bezpiecznik termiczny, oraz po stronie wtórnej przed odwrotnym podłączeniem akumulatora. Dodatkowo ładowarka posiada sygnalizację napięcia wyjściowego dla Iwyj<100mA i >120mA.

    cena : 49.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Ładowarka do akumulatorów żelowych 6V/12V/1,5A (3,3-20Ah)

Ładowarka akumulatorowa przeznaczona do ładowania akumulatorów żelowych 6V/4-12Ah oraz 12V/3,3-20Ah. Urządzenie może być używane w środowisku mieszkalnym i lekko uprzemysłowionym. Ładowarka automatycznie dobiera zakres napięcia ładowanego akumulatora 6V lub 12V. Urządzenie wyposażone zostało w zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora. Dodatkowo, ładowarka posiada sygnalizację ładowania oraz naładowania.

    cena : 106.00
Pokaż produkt ... Kup Teraz
Rozdzielacz gniazda zapalniczki na 3 gniazda zapalniczki + gniazdo 5V USB

Rozgałęznik podłączany do gniazda zapalniczki. Szczególnie przydatny gadżet dla osób które korzystają z kilku urządzeń elektronicznych np: telefonu, laptopa, odtwarzacza mp3, itp. Można podłączyć do tego rozdzielacza praktycznie wszystkie urządzenia elektroniczne które korzystają z zasilania z gniazda zapalniczki 12V takie jak zasilacze do laptopów, TV, odtwarzaczy mp3, ładowarki do telefonów, ...

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Rozdzielacz gniazda zapalniczki na 2 gniazda zapalniczki + gniazdo 5V USB

Rozgałęznik podłączany do gniazda zapalniczki na 2 urządzenia + USB. Szczególnie przydatny gadżet dla osób które korzystają z kilku urządzeń elektronicznych np: telefonu, laptopa, odtwarzacza mp3, itp. Można podłączyć do tego rozdzielacza praktycznie wszystkie urządzenia elektroniczne które korzystają z zasilania z gniazda zapalniczki 12V takie jak zasilacze do laptopów, TV, ...

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Universalny zasilacz samochodowy do laptopa różne końcówki i regulowane napięcie

Uniwersalny zasilacz samochodowy do laptopa. Urządzenie, dzięki któremu będziesz mogł bez przeszkód korzystać z laptopa w podróży. Wymienne złączki gwarantują bezpieczeństwo korzystania z laptopa. Zmieniona konstrukcja końcówek zapobiega zmianom polaryzacji pola co gwarantuje bezproblemową pracę urządzenia. Zasilacz posiada zabezpieczenie przeciw przeciążeniom oraz przeciw zwarciom. Komplet 8 wymiennych wtyków pozwala dopasować ...

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Ładowarka do akumulatorów 6V / 8 Ah

Ładowarka jest przeznaczona do ładowania różnych akumulatorów typu SLA. Kable, jak i ładowarka wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Zaprezentowany model jest stosowany w samochodach osobowych, pojazdach mechanicznych i motorowerach.

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Ładowarka do akumulatorów 12V / 7 Ah

Ładowarka jest przeznaczona do ładowania różnych akumulatorów typu SLA. Kable, jak i ładowarka wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Zaprezentowany model jest stosowany w samochodach osobowych, pojazdach mechanicznych i motorowerach.

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Prostownik / ładowarka do akumulatorów 6V i 12V

Zaprezentowany model jest przeznaczony do ładowania różnych aumulatorów typu SLA, zarówno ołowiowo-kwasowych, żelowych jak i innych. Dodatkową funkcją jest prostownik, który zapewnia przez cały czas optymalne naładowanie akumulatora. Prostownik służy do zamiany napięcia przemiennego na napięcie o jednym znaku. Za pomocą tego urządzenia można zasilić maszyny i inny sprzęt.

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Ładowarka do akumulatorów 12V/7-20Ah

Ładowarka do akumulatorów różnego typu SLA jest stosowany w samochodach osobowych, motorowerach oraz innych pojazdach mechanicznych. Za pomocą ładowarki możemy w łatwy sposób wprowadzić energię elektryczną do akumulatora. Zaprezentowany model posiada również funkcję prostownika, który zmieni napięcie przemienne na napięcie jednego znaku.

  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Rozruch starter przenośny akumulator 10Ah 900A
Jak szybko oodpalić silnik na rozładowanym akumulatorze? Przenośny, awaryjny akumulator w trwałej obudowie z tworzywa sztucznego z uchwytem oraz adapterem sieciowym 230V. Idealny do akumulatorów 12V samochodów osobowych, ciężarowych, motorów, przyczep, łodzi i urządzeń elektrycznych wszelkiego rodzaju. Urządzenie posiada wbudowaną lampkę stanu pracy. Wspomaga rozruch samochodu przy słabym akumulatorze szczególnie ...
  
Pokaż produkt ... Produkt chwilowo niedostępny
Wyświetlono produkty od 1 do 22 (z 22 znalezionych)
 1  z 1
Koszyk
W tej chwili nie ma w nim
produktów
Informacje

Zobacz ten dział!
Ciekawe upominki
ułatwiające i rozśmieszające życie!
coś dla każdego!

Przyłącz się do Facebook
Lubisz nasze konto na Fb
odbierz bonus na zakupy
Dostawa
Promocje
Czujniki parkowania cofania Phantom [4 czujniki]

Przeznaczony jest do montażu w samochodach z instalacją 12V. ...

165.00
Ogrzewane rękawice GLOVii z akumulatorem, uniwersalne na zimę, obsługa dotykowych ekranów
Prezentujemy ogrzewane rękawice z wbudowanym elementem grzewczym zasilanym z ...
289.00
Światła do jazdy dziennej MaxiCar Hiper Bright LED
Światła do jazdy dziennej renomowanej marki Maxicar w znacznym ...
45.50
Oprócz odtwarzaczy mp5, nowoczesnych tabletów w naszej ofercie pojawiły się smartfony i akcesoria fotograficzne. Coraz bardzie popularne monopody do zdjęć selfie są bardzo wygodnym wynalazkiem. Jednak najbardziej popularne produkty to ozonatory powietrza, baseny ogrodowe renomowanych firm, materace welurowe jako przenośne łóżka dmuchane oraz samochodowe transmitery FM. Sprzęt mobilny czyli lodówki samochodowe i turystyczne został rozbudowany o samochodowe zamrażarki. Drobna elektronika to głównie słuchawki bezprzewodowe do prowadzenia rozmów i biegania, a także różne akcesoria GSM i komputerowe. Prawdziwy hit na zimę to grzejšce rękawice na USB, grzejące wkładki do butów GLOVII, sterowane z pilota oraz czapka ze słuchawkš Bluetooth i ogrzewane rękawice narciarskie. Posiadamy też specjalne rękawiczki do rozmawiania przez telefon, które posiadają wbudowany mikrofon i głoœnik w małym i dużym palcu. Sprzęt turystyczny to przede wszystki pralki kempingowe, namioty, walizki na kółkach i akcesoria do bagażu. Toalety przenoœne doskonale sprawdzają się w kamperach i na wakacjach na łonie natury. Dział survival zawiera w sobie różne artykuły chroniące nasze ciało w trudnych warunkach, np. koc życia lub nieprzemakalny worek. Power banki i ładowarki solarne pozwalają naładować potrzebną nawigację lub telefon zawsze i wszędzie. Proponowane przez nas lodówki turystyczne idealnie sprawdzają się podczas rodzinnych wyjazdów. Wykorzystywane są również w działalnościach przemysłowych do przewożenia próbek żywności i paliw. Ciekawym działem są akcesoria audio-wideo do samochodu. Prezentujemy tam kamery cofania, głośniki, wzmacniacze samochodowe oraz całą gamę monitorów w zagłówkach i telewizorów. Polecamy również alkomaty firmy Sentech - precyzyjne i w przystępnej cenie o wysokiej dokładności wykonywanego pomiaru. Oferta na alkomaty w naszym sklepie to sprzęt najwyższej klasy, który serwisujemy i kalibrujemy w okresie po dokonaniu zakupu. Specjalne przetwornice samochodowe oraz te czysty sinus do zastosowań przemysłowych, a także zasilacze awaryjne do pompo CO, pieców i kotłów to bardziej specjalistyczny sprzęt, ale potrzebny w każdym domu. Mogą zasilić Ci awaryjnie piec grzewczy wtedy gdy zniknie zasilanie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt, a postaramy się udzielić możliwie wyczerpujących wyjaśnień.
Klub X-Elite   |   Raty   |   Kontakt z nami   |   Twoje Konto   |   Pomoc   |   Dostawa   |   Płatności   |   Bezpieczeństwo   |   Serwis   |   Regulamin   | 

Copyright © 2005 www.xsonic.pl   |   Wszelkie prawa zastrzeżone

Kanał RSS