RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Ozonatory powietrza

Generator ozonu jest to urządzenie wytwarzające czysty tlen, ale także też potrafi filtrować wodę. Ozonatory cieszą się dużą popularnością w warsztatach zajmujących się instalacją klimatyzacji. Oczyszczają cały układ klimatyzacji w samochodzie, usuwają cząsteczki grzybów, bakterii oraz wszelkie zapachy, np. od papierosów. Hotele stosują generato...

Generator ozonu jest to urządzenie wytwarzające czysty tlen, ale także też potrafi filtrować wodę. Ozonatory cieszą się dużą popularnością w warsztatach zajmujących się instalacją klimatyzacji. Oczyszczają cały układ klimatyzacji w samochodzie, usuwają cząsteczki grzybów, bakterii oraz wszelkie zapachy, np. od papierosów. Hotele stosują generatory ozonu do odświeżenia powietrza w pokojach i salach konferencyjnych. Po użyciu generatora ozonu powietrze jest świeże jak po letniej burzy. Oferujemy także nawilżacze samochodowe, które przeciwdziałają suchej klimatyzacji w samochodzie. Dzięki temu urządzeniu możemy cieszyć się optymalnie wilgotną mgiełką unoszącą się w aucie.

Więcej

Ozonatory powietrza Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów