RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Włączone filtry:
  Rowerki trójkołowe jeździki

  Jeździki i pchacze oraz traktorki, quady na pedały i inne pojazdy pozwalają rozwijać kondycję dziecka oraz jego koordynację ruchową, która ma znaczny wpływ na postępy w nauce jazdy na rowerze. Obecnie istnieje wiele rodzajów pojazdów dziecięcych, od rowerków trzykołowych które są prowadzone przez rodzica lub opiekuna do tych w których dziecko ma...

  Jeździki i pchacze oraz traktorki, quady na pedały i inne pojazdy pozwalają rozwijać kondycję dziecka oraz jego koordynację ruchową, która ma znaczny wpływ na postępy w nauce jazdy na rowerze. Obecnie istnieje wiele rodzajów pojazdów dziecięcych, od rowerków trzykołowych które są prowadzone przez rodzica lub opiekuna do tych w których dziecko ma pełną kontrolę podczas kierowania. Dla najmłodszych polecamy tzw. jeździki ze stabilną czterokołową podstawą, dla starszych kierowców quady i traktorki napędzane na pedały. Rowerki trójkołowe posiadają zdejmowane elementy, które pozwalają dostosować rowerek do umiejętności jezdnych dziecka i jego wieku. Można powiedzieć, że rowerek trójkołowy z kierownicą dla opiekuna rośnie razem z dzieckiem.

  Więcej

  Rowerki trójkołowe jeździki Jest 14 produktów.

  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów