RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Carponizery

Gotowe łodzie zanętowe do wywożenia przynęty. Najmniejsza łódź zanętowa marki VEGA Boat oferowana na Polskim rynku. Jest to wersja matowa, obudowa carponizera nie została polerowane co zwiększa jej wytrzymałość. Jej największymi atutami jest duża moc silników, duża ładowność oraz stabilność, która pozwala na dalekie wypłyniecie nawet przy dużych...

Gotowe łodzie zanętowe do wywożenia przynęty. Najmniejsza łódź zanętowa marki VEGA Boat oferowana na Polskim rynku. Jest to wersja matowa, obudowa carponizera nie została polerowane co zwiększa jej wytrzymałość. Jej największymi atutami jest duża moc silników, duża ładowność oraz stabilność, która pozwala na dalekie wypłyniecie nawet przy dużych falach. Łódź zanętowa może dotrzeć w najbardziej niedostępne w standardowy sposób zanęcania miejsca np: blisko trzcin i tam wypuścić zanętę oraz gotowy zestaw, rzuty w to miejsce mogą przynieść nam pożądane efekty. Łódź możemy załadować do 1,5kg zanęty różnego typu i wywieść ją na odległość do 1000 metrów. Komora w carponizerze VEGA Boat jest sterowana zdalnie, otwarcie komóry sygnalizuje dioda LED z tyłu łodzi. Dzięki zastosowaniu technologii mikroprocesorowej wyeliminowano konieczność zastosowaniu w łodzi steru a kontrolę nad nią sprawują dwa silniki napędzające śmigła turbin. To rozwiązanie pozwala na bardzo precyzyjną kontrolę nad carponizerem. W modelu VEGA Boat zastosowano innowacyjne rozwiązanie w postaci sprzęgła magnetycznego, luk ładunkowy zamykany jest za pośrednictwem elektromagnesu który potrafi utrzymać do 1,5kg nacisku. To samo rozwiązanie zostało wykorzystane do niezależnych zaczepów elektromagnetycznych służących do wywożenia zestawów w zanęcone miejsce. Łódź zanętowa VEGA Boat posiada system powrotu gdy straci komunikację z nadajnikiem, zacznie zataczać okręgi do momentu gdy ponownie otrzyma sygnał od nadajnika.

Więcej

Carponizery Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów