Informacja

Zakupy na raty w Xsonic.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Grillowanie

Ciepły, sobotni wieczór to idealna okazja na ogrodową imprezę, podczas której możesz odkryć swój ukryty, kulinarny talent. Grill posiada wszystko, co jest potrzebne do przygotowania posiłków na zewnątrz, potrzebujesz tylko kiełbasek. Znajdziesz u nas duże grille ogrodowe oraz te mniejsze przenośne i turystyczne.

Grillowanie Jest 52 produktów.

Podkategorie

  • Akcesoria do grilla

    Akcesoria do grilla gwarantują przechowywanie oraz rozpalanie grila. Pokrowiec chroni przed zabrudzeniem oraz zakurzeniem. Zaś rozpalarka gazowa pozwala na szybsze rozpalanie brykietu lub węgla. Brak nieprzyjemnych zapachów, które zazwyczaj towarzyszą przy rozpalaniu grilla są główną zaletą rozpalarki. Oferujemy dodatkowe patelnie do grillowania oraz różne przybory do smażenia potraw.

  • Grille gazowe

    Występują w formie przenośnej i stacjonarnej. W formie przenośnej grille turystyczne są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy spędzają czas na campingach oraz wczasach. Grill jest najlepszym urządzeniem używanym do przyrządzania mięsa i ryb. Łatwa konstrukcja grila pozwala na szybki montaż i demontaż, co sprawia, że można go zabrać wszędzie. Grille gazowe są zasilane z butli gazowej i wyposażone są w niezależne palniki. Tworzywo, z którego są wykonane grille, jest odporne na warunki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę. Większość grilli gazowych posiada termometr. Zaletą  jest taca na tłuszcz, która chroni przed zabrudzeniem inne części grilla.

  • Grille węglowe

    Ogrodowe grille węglowe są wyposażeniem każdego ogrodu. Funkcjonalne i wysokiej jakości grille zapewniają długą żywotność. Do grilli można zamontować rozpalarkę gazową, która bardzo szybko poradzi sobie z rozpaleniem węgla lub brykietu. Tworzywo jest odporne na korozję, warunki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę. Kociołek do grillowania, a może grill z wędzarnią?

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 52 elementów