RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Łyżwy

Łyżwy stanowią bardzo już od dawna stanowią bardzo popularny sport, który korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Techniki jazdy rekreacyjnej nie są trudne, na ogół wystarczy kilka godzin nauki na lodowisku lub stawie by opanować tę sztukę. Jazda na łyżwach pozwala na spalenie dużej ilości kalorii oraz kształtowanie sylwetki. Angażuj...

Łyżwy stanowią bardzo już od dawna stanowią bardzo popularny sport, który korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne. Techniki jazdy rekreacyjnej nie są trudne, na ogół wystarczy kilka godzin nauki na lodowisku lub stawie by opanować tę sztukę. Jazda na łyżwach pozwala na spalenie dużej ilości kalorii oraz kształtowanie sylwetki. Angażuje niemal wszystkie mięśnie, podobnie jak bieganie czy aerobik, ale nie obciąża tak stawów. Jazda na świeżym powietrzu działa hartująco na organizm, wzmacnia naturalną odporność i poprawia humor. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dział, w którym znajdują się łyżwy hokejowe, figurowe i regulowane – w tym dziale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

Łyżwy W tej kategorii nie ma produktów.