RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Włączone filtry:
  Bluetooth
  Czytnik kart pamięci
  USB wbudowane
  Wyjście na słuchawki
  Wbudowany akumulator
  Wersja mapy
  Zasilanie
  Transmiter FM
  Wejście AV-in
  Wbudowane głośniki
  Nawigacje GPS

  Samochodowe nawigacje GPS dostępne w różnej konfiguracji z mapami Europy. Posiadamy nawigacje dedykowane do samochodów ciężarowych TRUCK GPS. Firma NavRoad posiada największy wybór urządzeń do nawigacji ze specjalistycznymi mapami drogowymi. Nawigacje firmy Vordon z asystentem pasa ruchu wyraźnie wskazują pas ruchu, który należy zająć przy dojeź...

  Samochodowe nawigacje GPS dostępne w różnej konfiguracji z mapami Europy. Posiadamy nawigacje dedykowane do samochodów ciężarowych TRUCK GPS. Firma NavRoad posiada największy wybór urządzeń do nawigacji ze specjalistycznymi mapami drogowymi. Nawigacje firmy Vordon z asystentem pasa ruchu wyraźnie wskazują pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu. Nawigacje GPS tej marki posiadają jedną z najbardziej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap. Nie wierzysz sprawdź dokładność na stronie www.openstreetmap.org. Bezpłatna dożywotnia aktualizacja to ich kolejna zaleta.

  Więcej

  Nawigacje GPS Jest 15 produktów.

  Podkategorie

  • Mapy do nawigacji GPS

   Możemy je podzielić na różne kategorie geograficzne Świata. Kupując odpowiednią mapę dla naszego urządzenia GPS, otrzymujemy możliwość jej aktualizacji, dzięki temu mamy dostęp do najświeższych danych drogowych przez okres trwania subskrypcji. Mapy szczegółowego planują i wyznaczają trasę od zadanego punktu początkowego do punktu końcowego wraz z punktami przelotowymi, uwzględniając punkty adresowe w miastach, punkty użyteczności publicznej tzw. POI (takie jak np. bankomaty, hotele, stacje benzynowe). Programy współpracują z zewnętrznymi lub wewnętrznymi odbiornikami GPS, dzięki czemu lokalizują użytkownika oprogramowania na mapie.

  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów