RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Anteny i wzmacniacze

W tej zakładce znajdziesz anteny, które pozwolą ci na zwiększenie sygnału GSM. Zapomnij o przerwanych rozmowach. Te anteny zagwarantują ci wysoki zasięg zawsze kiedy będziesz go potrzebować, niezależnie czy prowadzisz ważną rozmowę telefoniczną, czy korzystasz z bezprzewodowego internetu GSM. Oferujemy wzmacniacze GSM, które mają za zadanie wzma...

W tej zakładce znajdziesz anteny, które pozwolą ci na zwiększenie sygnału GSM. Zapomnij o przerwanych rozmowach. Te anteny zagwarantują ci wysoki zasięg zawsze kiedy będziesz go potrzebować, niezależnie czy prowadzisz ważną rozmowę telefoniczną, czy korzystasz z bezprzewodowego internetu GSM. Oferujemy wzmacniacze GSM, które mają za zadanie wzmacniać sygnał GSM w miejscach, gdzie występują problemy z zasięgiem telefonii komórkowych. W zestawach znajduje się wzmacniacz GSM, zasilacz, antena wewnętrzna, a w niektórych produktach również antena zewnętrzna. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, a jego montaż nie jest skomplikowany. Wzmacniacze możemy instalować w każdym domu i budynku. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem domku w lesie i czasami podczas urlopu musisz popracować, wtedy zasięg i internet na pewno Ci się przyda.

Więcej

Anteny i wzmacniacze W tej kategorii nie ma produktów.