Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Anteny i wzmacniacze

W tej zakładce znajdziesz anteny, które pozwolą ci na zwiększenie sygnału GSM. Zapomnij o przerwanych rozmowach. Te anteny zagwarantują ci wysoki zasięg zawsze kiedy będziesz go potrzebować, niezależnie czy prowadzisz ważną rozmowę telefoniczną, czy korzystasz z bezprzewodowego internetu GSM. Oferujemy wzmacniacze GSM, które mają za zadanie wzma...

W tej zakładce znajdziesz anteny, które pozwolą ci na zwiększenie sygnału GSM. Zapomnij o przerwanych rozmowach. Te anteny zagwarantują ci wysoki zasięg zawsze kiedy będziesz go potrzebować, niezależnie czy prowadzisz ważną rozmowę telefoniczną, czy korzystasz z bezprzewodowego internetu GSM. Oferujemy wzmacniacze GSM, które mają za zadanie wzmacniać sygnał GSM w miejscach, gdzie występują problemy z zasięgiem telefonii komórkowych. W zestawach znajduje się wzmacniacz GSM, zasilacz, antena wewnętrzna, a w niektórych produktach również antena zewnętrzna. Urządzenie ma niewielkie rozmiary, a jego montaż nie jest skomplikowany. Wzmacniacze możemy instalować w każdym domu i budynku. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem domku w lesie i czasami podczas urlopu musisz popracować, wtedy zasięg i internet na pewno Ci się przyda.

Więcej

Anteny i wzmacniacze Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów