RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Nagłośnienie samochodowe

W tym dziale znajdziemy radia samochodowe, różnego rodzaju głośniki do samochodu, wzmacniacze dźwięku oraz wszystko co potrzebne do instalacji car audio w aucie. Oferujemy różnego rodzaju radia samochodowe czyli dedykowane stacje multimedialne przeznaczone do różnych marek aut osobowych. Wybierz radio z systemem Android lub Windows i ciesz się f...

W tym dziale znajdziemy radia samochodowe, różnego rodzaju głośniki do samochodu, wzmacniacze dźwięku oraz wszystko co potrzebne do instalacji car audio w aucie. Oferujemy różnego rodzaju radia samochodowe czyli dedykowane stacje multimedialne przeznaczone do różnych marek aut osobowych. Wybierz radio z systemem Android lub Windows i ciesz się funkcjami i możliwościami tego nowoczesnego sprzętu audio-wideo. Pamiętaj, że wykorzystując przetwornicę napięcia tego typu sprzęt możesz podłączyć również w na swoim jachcie, busie czy aucie dostawczym.

Więcej

Nagłośnienie samochodowe Jest 137 produktów.

Podkategorie

 • Głośniki samochodowe

  Samochodowe głośniki to nieodłączny element każdego zestawu car audio. Zapewnij sobie super brzmienie i zaopatrz się w głośniki nowych serii firm Earthquake, Nakamichi, Kicx lub JBL. Głośniki średniotonowe, tweetery, subwoofery, tuby i skrzynie, głośniki współosiowe lub całe zestawy wraz z zwrotnicami; każdy znajdzie coś dla siebie. Poza idealnym brzmieniem większość z głośników wyróżnia się także innowacyjnym kształtem i kolorystyką. Grube membrany oraz wysoka jakość tworzyw, z których są wykonane głośniki zapewniają ich długą żywotność.

 • Instalacja

  Instalacja przewodów głośnikowych w samochodzie polega na odpowiednim dobraniu grubości kabli sygnałowych. Im większa średnica kabla tym lepsza czystość dźwięku. W tym dziale znajdziesz przewody o różnym przekroju, kostki ISO do radia samochodowego oraz różne złączki potrzebne podczas instalacji systemu car audio.

 • Radia samochodowe

  Radioodbiornik samochodowy to tak właściwie miniaturowa wersja stacjonarnego odbiornika radiowego, który posiadamy w domu. Często radio samochodowe wyposażone jest w odtwarzacz CD, żadziej spotykane są odtwarzacze na kasety. Obecnie najbardziej popularne są modele radioodtwarzaczy przystosowane do odtwarzania płyt CD lub częściej DVD z muzyką w formacie MP3, filmami kodowanymi DivX oraz Xvid, a także grafiką i zdjęciami. Coraz częściej spotykamy radia samochodowe, które tak właściwie są centrami multimedialnymi wyposażonymi w: Bluetooth, czytnik kart pamięci i/lub port USB do odtwarzania muzyki z pamięci mobilnych takich jak pendrive i karty pamięci, wysuwany lub wbudowany w panel wyświetlacz LCD, dotykowe klawisze nawigacyjne, dotykową matrycę LCD i wiele innych.

 • Wzmacniacze samochodowe

  Oferujemy wzmacniacze samochodowe różnej mocy przeznaczone do pracy z głośnikami i subwooferami. Audio amplifier to nieodzowny element naszego zestawu nagłośnienia w samochodzie. Dzięki wzmacniaczowi możesz osiągnąć wyższą głośność dźwięki i uzyskać jego lepszą barwę. Zastosowanie wzmacniacza ma wpływ na pracę głośnika, gdyż nie tylko wypycha jego membranę przy niskich tonach ale też szybko ją wciąga z powrotem przez co głośnik nie są narażone na uszkodzenia i ich żywotność się wydłuża. Duża gama produktów umożliwia nam odpowiedni wybór wzmacniacza do naszego sprzętu. W dziale znajdziemy jednokanałowe oraz dwukanałowe wzmacniacze. Firmy: Soling, Overmax oraz Voice Kraft są przodującymi producentami wzmacniaczy, co zapewnia niebywałą jakość urządzenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 137 elementów