RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kategorie

Instalacja

Instalacja przewodów głośnikowych w samochodzie polega na odpowiednim dobraniu grubości kabli sygnałowych. Im większa średnica kabla tym lepsza czystość dźwięku. W tym dziale znajdziesz przewody o różnym przekroju, kostki ISO do radia samochodowego oraz różne złączki potrzebne podczas instalacji systemu car audio.

Instalacja Jest 16 produktów.

Podkategorie

 • Dystanse i maskownice

  Montaż głośników ułatwią Ci dystanse, które są dedykowane do poszczególnych marek samochodów oraz do poszczególnych głośników. Przy wyborze dystansu należy kierować się średnicą sprzętu. Membranę głośnika przed uszkodzeniami mechanicznymi chroni maskownica. W dziale znajdziemy maskownice o rówżnych wymiarach i kształtach, co pozwoli nam wybrać odpowiednią do własnego sprzętu.

 • Kable głośnikowe

  Z potencjału naszego systemu do głośników dociera wszystko, a to dzięki odpowiednim kablom głośnikowym. Oferujemy miedziane przewody o różnej grubości i długości. Kupno wzmacniaczy, czy systemów samochodowych to nie wszystko, gdyż należy również zaopatrzyć się w zestawy przewodów, które umożliwią nam montaż naszego sprzętu. W niniejszej kategorii znajdziemy wieloelementowe komplety do instalacji systemów samochodowych.

 • Ramki do radia

  Montaż radioodtwarzacza samochodowego w miejscu radia montowanego seryjnie umożliwia ramka adaptacyjna. Każda z zaprezentowanych przez nas ramek radiowych przeznaczona jest do innej marki auta. Do zainstalowania radioodtwarzacza w miejsce fabrycznego sprzętu audio wymagana jest ramka adaptacyjna zakrywająca ewentualne wolne przestrzenie pozostałe po wyciągnięciu fabrycznego radia. W zależności od modelu i marki samochodu ramka adaptacyjna może składać się z jednego lub kilku elementów oraz może zakrywać tylko małe szczeliny lub większe przestrzenie. Ponadto ramki 2DIN mogą również zakrywać tylko część przestrzeni pozostałej po radiu seryjnym, zazwyczaj w tym miejscu znajduje się dodatkowa kieszeń (wnęka) na drobiazgi.

 • Złącza i kostki

  Kostki do radia, przejściówki wykorzystujące gniazdo zapalniczki samochodowej i różnego rodzaju adaptery to niewielkie przedmioty, które często mają ogromny wpływ na sprawność techniczną urządzeń. Kostki ISO są niezbędne do przystosowania instalacji w aucie. Złącze ISO jest stosowane w większości sprzętu audio dostępnego na rynku. Dzięki tego typu kostkom do radia w łatwy i szybki sposób dostosujemy instalację swojego auta do standardu ISO.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów