RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Ramki do radia

Montaż radioodtwarzacza samochodowego w miejscu radia montowanego seryjnie umożliwia ramka adaptacyjna. Każda z zaprezentowanych przez nas ramek radiowych przeznaczona jest do innej marki auta. Do zainstalowania radioodtwarzacza w miejsce fabrycznego sprzętu audio wymagana jest ramka adaptacyjna zakrywająca ewentualne wolne przestrzenie pozostał...

Montaż radioodtwarzacza samochodowego w miejscu radia montowanego seryjnie umożliwia ramka adaptacyjna. Każda z zaprezentowanych przez nas ramek radiowych przeznaczona jest do innej marki auta. Do zainstalowania radioodtwarzacza w miejsce fabrycznego sprzętu audio wymagana jest ramka adaptacyjna zakrywająca ewentualne wolne przestrzenie pozostałe po wyciągnięciu fabrycznego radia. W zależności od modelu i marki samochodu ramka adaptacyjna może składać się z jednego lub kilku elementów oraz może zakrywać tylko małe szczeliny lub większe przestrzenie. Ponadto ramki 2DIN mogą również zakrywać tylko część przestrzeni pozostałej po radiu seryjnym, zazwyczaj w tym miejscu znajduje się dodatkowa kieszeń (wnęka) na drobiazgi.

Więcej

Ramki do radia W tej kategorii nie ma produktów.