Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Ramki do radia

Montaż radioodtwarzacza samochodowego w miejscu radia montowanego seryjnie umożliwia ramka adaptacyjna. Każda z zaprezentowanych przez nas ramek radiowych przeznaczona jest do innej marki auta. Do zainstalowania radioodtwarzacza w miejsce fabrycznego sprzętu audio wymagana jest ramka adaptacyjna zakrywająca ewentualne wolne przestrzenie pozostał...

Montaż radioodtwarzacza samochodowego w miejscu radia montowanego seryjnie umożliwia ramka adaptacyjna. Każda z zaprezentowanych przez nas ramek radiowych przeznaczona jest do innej marki auta. Do zainstalowania radioodtwarzacza w miejsce fabrycznego sprzętu audio wymagana jest ramka adaptacyjna zakrywająca ewentualne wolne przestrzenie pozostałe po wyciągnięciu fabrycznego radia. W zależności od modelu i marki samochodu ramka adaptacyjna może składać się z jednego lub kilku elementów oraz może zakrywać tylko małe szczeliny lub większe przestrzenie. Ponadto ramki 2DIN mogą również zakrywać tylko część przestrzeni pozostałej po radiu seryjnym, zazwyczaj w tym miejscu znajduje się dodatkowa kieszeń (wnęka) na drobiazgi.

Więcej

Ramki do radia Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 55 elementów