Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Torby na laptop

Prezentujemy wytrzymałe i poręczne torby podróżne amerykańskiej firmy Travel Blue. Dopasowana torba na laptop pozwala na bezpieczne transportowanie komputerów przenośnych. Torba stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych, którzy często podróżują, szczególnie w celach służbowych i muszą mieć przy sobie swój przenośny komputer. W zależności od...

Prezentujemy wytrzymałe i poręczne torby podróżne amerykańskiej firmy Travel Blue. Dopasowana torba na laptop pozwala na bezpieczne transportowanie komputerów przenośnych. Torba stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych, którzy często podróżują, szczególnie w celach służbowych i muszą mieć przy sobie swój przenośny komputer. W zależności od wielkości przekątnej matrycy ekranu musimy odpowiednio dopasować wielkość naszej torby. Torby posiadają różne dodatkowe kieszenie, a przegródka na laptop wyściełana jest miękkim materiałem zabezpieczającym.

Więcej

Torby na laptop Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów