Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Akcesoria

Wszelkiego rodzaju zabezpieczenia na telefon lub smartfon przydają się na co dzień i różne wyjazdy. Etui na telefon to doskonałe zabezpieczenie urządzenia jeśli pracujesz np. na budowie. Wodoodporna saszetka przyda Ci się podczas przygody na kajakach lub żaglach. Specjalne etui do biegania z paskiem na ramię pozwala na obserwację aplikacji specj...

Wszelkiego rodzaju zabezpieczenia na telefon lub smartfon przydają się na co dzień i różne wyjazdy. Etui na telefon to doskonałe zabezpieczenie urządzenia jeśli pracujesz np. na budowie. Wodoodporna saszetka przyda Ci się podczas przygody na kajakach lub żaglach. Specjalne etui do biegania z paskiem na ramię pozwala na obserwację aplikacji specjalnie do tego przygotowanych. Możesz śledzić parametry i trasę treningu. Ciekawą propozycją jest zagłuszacz sygnału GSM w postaci specjalnego pokrowca. Możesz spokojnie odpoczywać i nie martwić się nieodebranymi połączeniami. Uchwyty na telefon,smartfon sprawdzają się każdego dnia w domu i w pracy. Specjalne rękawiczki z funkcją Bluetooth pozwalają na prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. Kciuk przykładamy do ucha, a mówimy do małego palca. To właśnie są rękawiczki Hello Gloves.

Więcej

Akcesoria Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów