RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Wzmacniacze mocy

To różnej klasy wzmacniacze mocy, radiowęzłowe 100V PA, do karaoke muzyczne i estradowe. Charakteryzują się dużą mocą i dobrą jakością dźwięku. Dzięki nim uda ci się poprawić brzmienie, a przy tym jakość swoich występów. Różnorodność połączeń, dużo wejść i wyjść powodują, że można je stosować w różnych konfiguracjach. To doskonały sprzęt, który ...

To różnej klasy wzmacniacze mocy, radiowęzłowe 100V PA, do karaoke muzyczne i estradowe. Charakteryzują się dużą mocą i dobrą jakością dźwięku. Dzięki nim uda ci się poprawić brzmienie, a przy tym jakość swoich występów. Różnorodność połączeń, dużo wejść i wyjść powodują, że można je stosować w różnych konfiguracjach. To doskonały sprzęt, który dopasuje się do twoich aktualnych urządzeń, od kolumn po miksery. Każdy znajdzie tu dla siebie coś odpowiedniego i zgodnego z wcześniej ustalonymi preferencjami. Wzmacniacz 100V do systemów PA pozwala na zwiększenie mocy sygnału wejściowego z wykorzystaniem energii płynącej bezpośrednio ze źródła zasilania.

Więcej

Wzmacniacze mocy Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 38 elementów