RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Nagłośnienie PA megafony

Znajdziesz tu wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy. To urządzenia oparte na technologii radiowęzłowej PA, które nadadzą się do nagłośnienia dużych pomieszczeń, a także imprez plenerowych. To sprzęt przystosowany do trudnych warunków, a do tego bardzo solidnie wykonany. Megafon z rączką o dużej mocy przyda się na każdej budowie czy imprezie plene...

Znajdziesz tu wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy. To urządzenia oparte na technologii radiowęzłowej PA, które nadadzą się do nagłośnienia dużych pomieszczeń, a także imprez plenerowych. To sprzęt przystosowany do trudnych warunków, a do tego bardzo solidnie wykonany. Megafon z rączką o dużej mocy przyda się na każdej budowie czy imprezie plenerowej. Głośny megafon z odtwarzaczem mp3 oraz syreną będzie niezastąpionym nagłośnieniem podczas trwania demonstracji oraz strajków ulicznych. Bateryjne zasilanie ułatwia korzystanie z produktu na wolnej przestrzeni publicznej.

Więcej

Nagłośnienie PA megafony Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów