RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Dmuchane jacuzzi SPA

Oferujemy ogrodowe, dmuchane jacuzzi. Teraz już nie musisz kupować drogich karnetów i wybierać się do centrum odnowy. Możesz mieśc swoje własne, przenośne SPA. Możesz je rozstawić w ogrodzie lub w wyznaczonym miejscu w domu. Pomieści cztery dorosłe osoby zatem czas spędzony w jacuzzi może być formą relaksu, a także rozrywki dla Ciebie i Twoich p...

Oferujemy ogrodowe, dmuchane jacuzzi. Teraz już nie musisz kupować drogich karnetów i wybierać się do centrum odnowy. Możesz mieśc swoje własne, przenośne SPA. Możesz je rozstawić w ogrodzie lub w wyznaczonym miejscu w domu. Pomieści cztery dorosłe osoby zatem czas spędzony w jacuzzi może być formą relaksu, a także rozrywki dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Masaż bąbelkami powietrza bardzo wszystkich odpręża. Model z podgrzewaczem wody i panelem kontrolnym LCD sprawdzi się zawsze i wszędzie. Możesz utrzymać stałą temperaturę i siłę napowietrzania wody lub za pomocą jednego dotyku zmienić parametry na takie jakie Ci odpowiadają.

Więcej

Dmuchane jacuzzi SPA Jest 50 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 50 elementów