Katalog

Producent
Zasilanie
Regulacja temperatury
Timer czasomierz
Termoobieg
Wbudowane podświetlenie

Informacje

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Piekarniki i kombiwary

Halogenowe piekarniki to nowoczesne urządzenia do zdrowego pieczenia beztłuszczowego. Czy jedliście kiedyś Państwo kurczaka z mega chrupiącą skórką? Gdyż wszystkie mięsa przyrządzone w kombiwarze smakują i wyglądają rewelacyjnie! Kombiwar to urządzenie, które wykorzystuje ciepło lampy która się włącza i gaśnie. Powstałe gorące powietrze rozprowa...

Halogenowe piekarniki to nowoczesne urządzenia do zdrowego pieczenia beztłuszczowego. Czy jedliście kiedyś Państwo kurczaka z mega chrupiącą skórką? Gdyż wszystkie mięsa przyrządzone w kombiwarze smakują i wyglądają rewelacyjnie! Kombiwar to urządzenie, które wykorzystuje ciepło lampy która się włącza i gaśnie. Powstałe gorące powietrze rozprowadza po zazwyczaj szklanym pojemniku niczym termoobieg. Do tego cały tłuszcz wycieka na spód misy i otrzymujemy danie o dużo zdrowsze niż w piekarniku. Pamiętajmy, że kombiwar nie ma nic wspólnego z kuchenką mikrofalową! To samo zdrowie. Piekarnik to część kuchenki gazowej lub elektrycznej, a także osobne urządzenie kuchenne służące do pieczenia produktów żywnościowych. W zależności od rodzaju piekarniki mogą posiadać dodatkowe funkcje, takie jak: pieczenie z termoobiegiem (tzw. owiewanie pieczonych produktów strumieniem gorącego powietrza) oraz grillowanie.

Więcej

Piekarniki i kombiwary Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów