Informacja

Zakupy na raty w Xsonic.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Rozdajemy punkty za kliknięcia! Polub nas na Facebook i odbierz kupon rabatowy. Poleć nas znajomym i odbierz kolejne punkty!

Możesz uzbierać ładną sumkę na kilka sposobów!

1. Zarejestruj się w sklepie i Polub nas na Facebooku
2. Udostępniaj i zapraszaj znajomych
3. Zamieszczaj linki w internecie z kodem przypisanym do Ciebie
4. Zbieraj punkty za zakupy

Zebrane punkty wymieniaj na złotówki, które wydasz na co chcesz w naszym sklepie Xsonic.pl

Dołącz się do zabawy i kupuj taniej!

Echosondy wędkarskie

Oferta nasza zawiera echosondy przewodowe i bezprzewodowe znanych i polecanych producentów. Urządzenie pokazuje nam na ekranie pływające ryby oraz ich ilość. Widzimy na jakiej głębokości pływają oraz ich rozmiary. Echosonda to elektroniczne urządzenie przeznaczone do pomiaru głębokości wody oraz unoszących się w niej ciał stałych, a także tworów...

Oferta nasza zawiera echosondy przewodowe i bezprzewodowe znanych i polecanych producentów. Urządzenie pokazuje nam na ekranie pływające ryby oraz ich ilość. Widzimy na jakiej głębokości pływają oraz ich rozmiary. Echosonda to elektroniczne urządzenie przeznaczone do pomiaru głębokości wody oraz unoszących się w niej ciał stałych, a także tworów dennych takich jak kamienie, wodorosty i inne przeszkody. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, echosonda używa fal dźwiękowych do określania aktualnej głębokości. Tak zwany impuls sondujący wytwarzany w przetworniku piezoelektrycznym rozchodzi się w wodzie z prędkością ok. 1500 m/s. Fala ultradźwięków odbita zostaje od dna lub innego ciała stałego, powraca na powierzchnię gdzie jest odbierana przez ten sam przetwornik, który prztwarza sygnał na impuls elektryczny. Odnotowany czas pomiędzy wysłaniem i odebraniem impulsu ultradźwiękowego daje informację o odległości od przedmiotu, od którego się odbił. Echosonda wędkarska lub echosonda morska stanowi bardzo pomocne urządzenie do lokalizacji ławicy ryb. Echosondy pozwalają także ocenić temperature wody oraz wygląd dna zbiornika aby móc zastosować odpowiednią formę połowu.

Więcej

Echosondy wędkarskie Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów