RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Sanki i skutery śnieżne

Doskonałe do zjeżdżania po śniegu będą wytrzymałe sanki znakomitej, francuskiej produkcji EDA. W naszej ofercie posiadamy sanki dla małych i większych dzieci. Dla bezpieczniejszej zabawy warto wybrać sanki z wbudowanym hamulcem, który służy również do kierowania podczas zjeżdżania z góry. Płaskie sanki to znakomity ślizg z nisko osadzonym środki...

Doskonałe do zjeżdżania po śniegu będą wytrzymałe sanki znakomitej, francuskiej produkcji EDA. W naszej ofercie posiadamy sanki dla małych i większych dzieci. Dla bezpieczniejszej zabawy warto wybrać sanki z wbudowanym hamulcem, który służy również do kierowania podczas zjeżdżania z góry. Płaskie sanki to znakomity ślizg z nisko osadzonym środkiem ciężkości, a co za tym idzie takie sanki nie są wywrotne. Plastikowe sanki z tworzywa od firmy EDA charakteryzują się bardzo niską wagą. Przez to są bezpieczne i łatwo je wciągnąć nawet na największą górkę. Dzięki lekkiej konstrukcji, w czasie kolizji na stoku sanki nie są groźne dla innych użytkowników. Zastosowane do ich budowy tworzywa jest mocne i nie pęka. Brak metalowych elementów w tym przypadku to duża zaleta. Lekkie i wyprofilowane sanki z kierownicą to gwarancja świetnej zabawy w zimowe popołudnia oraz brak wybitych zębów.

Więcej

Sanki i skutery śnieżne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów