RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Maty edukacyjne

Korzyści jakie płyną z zastosowania maty edukacyjnej dla niemowląt jest bardzo wiele. W zależności od wybranej wersji, mata interaktywna pomaga w rozwoju fizycznym i motorycznym, poprawia koordynację ruchową dziecka. Często wyposażona w różnego rodzaju kolorowe zabawki i kształty, które stymulują rozwój zmysłu wzroku i wyobraźnię maluszka. Grzec...

Korzyści jakie płyną z zastosowania maty edukacyjnej dla niemowląt jest bardzo wiele. W zależności od wybranej wersji, mata interaktywna pomaga w rozwoju fizycznym i motorycznym, poprawia koordynację ruchową dziecka. Często wyposażona w różnego rodzaju kolorowe zabawki i kształty, które stymulują rozwój zmysłu wzroku i wyobraźnię maluszka. Grzechotki w zabawkach oraz wbudowane pianinko stymulują rozwój zmysłu słuchu. Natomiast pluszowe maskotki zapewniają maluchom mnóstwo frajdy. Leżenie na miękkiej macie jest bardzo wygodne, ale największą radość stanowią dołączone do niej wszelkie zabawki i wyposażenie w kształcie zwierzątek, gwiazdek i chmurek. To chęć odkrywania ich wzmocni mięśnie pleców, ramion i karku u Twojej pociechy. Dzięki interaktywnej macie dla niemowląt Twój maluszek może wygodnie poleżeć i się zająć na chwilę.

Więcej

Maty edukacyjne Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów