RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Grzechotka wielofunkcyjna grająca świecąca Żabka dla niemowląt

MAX-862084

Nowy produkt

Zabawka dla maluszka już powyżej trzeciego miesiąca życia. Wesoła grzechotka wielofunkcyjna żabka pomaga poznawać najmłodszym świat różnymi zmysłami. To zabawka, która doskonale wpływa na zmysł dotyku, ćwiczy małe rączki i uczy prawidłowego chwytania i prostego manipulowania. Grzechotka interaktywna żabka ćwiczy również percepcję wzrokową i słuchową najmłodszych. Wesoła żabka to nie tylko piękne, żywe kolory, ale również śmieszne dźwięki, wesołe melodyjki i migające światełko. Wygodny uchwyt pozwala na łatwe trzymanie grzechotki w maleńkich dłoniach i na manipulowanie nią. Brzuszek wesołej żabki jest wypełniony kolorowymi koralikami. Poruszenie uchwytem grzechotki sprawia, że maluszek usłyszy dźwięk i zobaczy świecące na brzuszku światełko. Dodatkowo na uchwycie żabki znajdują się trzy kółeczka o różnej strukturze, które można przesuwać i trenować małe paluszki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


11.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

MIGAJĄCE ŚWIATEŁKA - doskonale stymulują wzrok najmłodszych, przyciągają uwagę i zachęcają do manipulowania rączkami. Światełka zapalają się tylko po poruszeniu uchwytem żabki, dzięki czemu maluszek uczy się kojarzenia czynności i ich skutków.
DŹWIĘKI - wesoła żabka nagradza dziecięcą ciekawość świata i po poruszeniu uchwytem żabki słychać wesołe dźwięki oraz melodyjki, które sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza i pełna emocji.
ŻYWA KOLORYSTYKA - zwraca uwagę malucha, zachęca go do wesołej zabawy i sprawia, że nie będzie chciał wypuścić grzechotki z rąk, a ponadto stymuluje prawidłowy rozwój zmysłu wzroku.
KÓŁECZKA O RÓŻNEJ STRUKTURZE - dodatkowo umilają czas zabawy dziecku. Znajdują się na uchwycie grzechotki, można przesuwać, ćwiczyć małe paluszki i zmysł dotyku.

Specyfikacja:

Wiek: 3m+
Certyfikaty: CE, EN 71
Wymiary (szer/wys): 7,5/14cm
Zasilanie: 3x bateria AG13 (w zestawie)
Waga: 70g
Waga z opakowaniem: 90g