RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Bujaki i jeździki

Bujaki i jeździki to dział przeznaczony dla dzieci już o wczesnych miesięcy życia. Zabawki w postaci bujaczków wykonane są  z miękkiego i miłego w dotyku pluszu. Bujak może być wyposażony w kółka schowane na płozach, dzięki czemu szybko można go zmienić w wygodny jeździk. Dla bezpieczeństwa bujak wyposażony jest w fotelik z paskiem zabezpieczają...

Bujaki i jeździki to dział przeznaczony dla dzieci już o wczesnych miesięcy życia. Zabawki w postaci bujaczków wykonane są  z miękkiego i miłego w dotyku pluszu. Bujak może być wyposażony w kółka schowane na płozach, dzięki czemu szybko można go zmienić w wygodny jeździk. Dla bezpieczeństwa bujak wyposażony jest w fotelik z paskiem zabezpieczającym malucha przed wypadnięciem. Wszelkiego rodzaju jeździki oraz bujaczki sprawiają, że maluszek łatwiej i szybciej uczy się równowagi. W przyszłości nauka jazdy na rowerze będzie bardziej przyswajalna.

Więcej

Bujaki i jeździki Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów