RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Aromat do grillowania granulat Aroma Smak Dąb z mesquite zapach dodatek

AROMA-7

Nowy produkt

Z połączenia dębu wraz z rośliną mesquite powstał naturalny granulat, dodający nowego smaku twoim potrawom. Dzięki takiemu zestawieniu produkt ten nadaje intensywnie głęboki aromat i smak. Jeśli chcesz zaskoczyć gości unikalnością swoich potraw - jest to produkt skierowany właśnie do Ciebie. Uniwersalny do każdego rodzaju mięs, znakomicie podnosi walory smakowe zwłaszcza kaczki, jagnięciny, steków oraz drobiu.

Więcej szczegółów


4.58 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Aroma Smak to naturalny dodatek wyprodukowany w 100% z wyselekcjonowanych odmian drzew liściastych. Drzewo poddane jest obróbce i sprasowane pod dużym ciśnieniem w kontrolowanej temperaturze. Przyjmuje konsystencję granulatu. Dzięki temu procesowi obróbki uzyskano wysokoenergetyczny granulat całkowicie wolny od żywic, kwasów i gazów, które powstają w procesie spalania. Aroma Smak doskonale nadaje się do wędzenia i grillowania, ponieważ dym powstający przy jego spalaniu jest bardzo czysty, aromatyczny i posiada wysoką wartość energetyczną. Podstawowym drzewem występującym w Aroma Smak jest dąb lub wiśnia, który połączony z innymi rodzajami drzew, dodaje dodatkową nutę smakową i zapachową. Nasz produkt posiada Certyfikat czystości GRLE i został wyprodukowany w USA.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: