RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Rozpalarka do grilla dmuchawa elektryczna do rozpalania pieca na baterie

M2113235

Producenta

Elektryczna dmuchawa do grilla zasilana na baterie jest uniwersalna i możesz zastosować ją nie tylko do rozpalania grill, ale również do pieca, kominka czy ogniska. Co ważniejsze już nie musisz stosować domowych sposobów na szybkie i skuteczne wzniecenie ognia. Teraz możesz rozpalić grilla bez konieczności męczenia własnych płuc, stosowania ogromnych ilości podpałek czy wachlowania okolicy ognia. Dmuchawa do rozpalania grilla zrobi to wszystko za Ciebie, a ponieważ zasilana jest na baterie, jedyne co będziesz musiał zrobić, to naciśnięcie guzika. Pompka do rozpalania grilla wykonana jest z solidnych materiałów, więc z pewnością Cię nie zawiedzie.

Więcej szczegółów


20.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

Cechy produktu:

KONIEC Z DMUCHANIEM – wystarczy elektryczna dmuchawa do rozpalania grilla, a szybko i bez niepotrzebnego wysiłku uzyskamy pożądany płomień.
MNIEJ PODPAŁKI – perfekcyjnie rozdmuchany żar to nie tylko oszczędność sił i czasu, ale również znacznie mniejsza ilość podpałki, którą należy użyć, by przyrządzić ulubione potrawy.
DZIAŁA NA BATERIE – prezentowana pompka do rozpalania grilla zasilana jest bateriami. Ten niewielki gadżet posiada wbudowaną turbinę, która uruchamiana jest po naciśnięciu przycisku POWER.
NIEWIELKIE WYMIARY – elektryczna dmuchawa do grilla jest solidna i wytrzymała, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że można ją bez problemu zabrać ze sobą, planując biwak.

Dane techniczne:

Materiał: PP + stop aluminium
Wymiary: 9/8/13 cm
Zasilanie: bateria R20 (brak w zestawie)
Waga: 0,13kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: