RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Aparat cyfrowy dla dzieci kamera ekran smycz karta pamięci SD gierka

Nowy produkt

Aparat cyfrowy dla najmłodszych 2w1 z wbudowanymi grami. Oprócz wykonywania zdjęć umożliwia również nagrywanie filmów w rozdzielczości full HD wraz z dźwiękiem. Urządzenie pozwala na nałożenie różnych efektów na zdjęcia. Dodatkowo mamy możliwość wybrania rozmiaru zdjęć, ustawienia godziny i wielu innych ustawień. Zabawkowy aparat jest lepszy od profesjonalnego! Posiada do wyboru 5 gier, w tym kultowa gra Snake, którą uwielbia wiele pokoleń, dodatkowo mamy do wyboru Sokoban, Maze, Guess oraz Fighting. Produkt wyposażony został w akumulator o pojemności 450mAh, co pozwala na ciągłą pracę około 2 godzin. Dodatkowo jedna z funkcji tego urządzenia to auto-wyłączanie, które możemy ustawić w 3 odstępach czasowych: 1/3/5 minut. Do zestawu dołączono kartę miniSD 2GB, która pozwoli dziecku na zrobienie wielu zdjęć, a także nagranie video. W komplecie znajduje się również smycz dla dziecka, więc nie ma ryzyka, że sprzęt się zgubi.

Więcej szczegółów


49.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja techniczna:

Kolor: niebieski lub różowy
Wiek: 3+
Wbudowany akumulator: tak, pojemność 450mAh
Rozdzielczość zdjęć: 1MPix, 2MPix, 3MPix
Rozdzielczość wideo: 1080P: 1440/1080; 720P: 1280/720; VGA: 640/480
Liczba klatek na sekundę: 30.00
Wymiary (szer/wys): 8,5/5 cm
Długość przewodu: 0,5 m
Waga zestawu: 0,13 kg

ZDJĘCIA Z MOŻLIWOŚCIĄ NAŁOŻENIA RÓŻNYCH EFEKTÓW - aparat pozwala na nałożenie różnych efektów na zdjęcia tj. zdjęcia w cz-b, sepia, 2 wersje negatywu oraz filtr niebieski i zielony. Dodatkowo znajdują się 4 ramki, które spodobają się każdemu maluchowi (zabawki, urodzinowe baloniki, miś z pszczółkami oraz chmurki)

NAGRYWANIE FULL HD - to malutkie urządzenie ma możliwość również nagrywania w rozdzielczości full HD! Posiada mikrofon, który dokładnie zapisze każdy dźwięk. Do zestawu dołączono kartę miniSD 2GB, która pozwoli dziecku na zrobienie wielu zdjęć, a także nagranie video.

5 GIER - aby jeszcze więcej dać dziecku frajdy z korzystania urządzenia w aparacie mamy wybór 5 gier! W tym kultowa gra Snake, którą uwielbia wiele pokoleń, dodatkowo mamy do wyboru Sokoban, Maze, Guess oraz Fighting. Do zestawu dołączono smycz dla dziecka, więc nie ma ryzyka, że sprzęt się zgubi.

AUTO-WYŁĄCZANIE - 2 calowy monitor wyposażony został w wiele przydatnych funkcji: mamy możliwość ustawienia rozmiaru zdjęć, daty i wiele innych. Aparat posiada także funkcję auto-wyłączania po 1/3/5 minutach, jest to szczególnie przydatne dla mniejszych dzieci, które nie pamiętają by po zabawie wyłączyć aparat. Aparat w ciągłym używaniu może pracować aż 2 godziny!

Zestaw zawiera:

- aparat
- smycz
- karta miniSD 2GB
- przewód USB-miniUSB (do ładowania)

1. PRZEWÓD USB-miniUSB
2. SMYCZ
3. PRZYCISKI MENU
4. WŁĄCZNIK

Aparat cyfrowy dla dzieci kamera ekran smycz karta pamięci SD gierkaAparat cyfrowy dla dzieci kamera ekran smycz karta pamięci SD

5 Inne produkty w tej samej kategorii: