RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa pierścieniowa stojak na 3 smartfony mikrofon oświetlenie twarzy statyw 185cm

RL25USB

Producenta

Lampa pierścieniowa Vonyx na poręcznym statywie i posiada wiele zastosowań. Statyw wyposażono w trzy uchwyty na smartfony, co zapewnia odpowiedni kąt mocowania. Dodatkowo mamy do dyspozycji uchwyt aby zamontować zewnętrzny mikrofon dla lepszej jakości dźwięku nagrań wideo. Maksymalna wysokość składanego statywu wynosi 185cm. Zawsze będziesz mieć odpowiednie światło, ponieważ lampa pierścieniowa posiada 3- stopniową regulowaną temperaturę barwową oraz 10 stopniowe natężenie światła. Ta lampa pierścieniowa Vonyx jest idealna do makijażu, filmów, vlogów, samouczków, rozmów wideo, filmów Snapchat i TikTok. Pacą lampy sterujemy przy pomocy pilota umieszczonego na przewodzie zasilania.

Więcej szczegółów


195.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Cechy produktu:

Zawsze doskonałe światło - lampa pierścieniowa ma 3 stopnie regulacji temperatury barwowej (zimną biel, mieszaną i ciepłą biel), które można zmieniać w zależności od pożądanego efektu.

Upewnij się, że dobrze wyglądasz - lampa jest idealna do wykonania makijażu. Zawsze będziesz mieć właściwe światło. Ta lampa jest również idealna do nagrywania filmów instruktażowych. Jesteś profesjonalistą w robieniu makijażu, podziel się swoją wiedzą z innymi, nagraj film instruktażowy i umieść go w sieci.

Nagraj idealny film - lampa pierścieniowa jest idealna do nagrywania vlogów, samouczków i filmów produktowych. Przydatne na wszystkich platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube, Snapchat, Instagram i TikTok.

Posiada trzy uchwyty na smartfony - lampa pierścieniowa jest wyposażona w dwa uchwyty na smartfony. Dzięki uniwersalnemu gwintowi istnieje możliwość mocowania lampy z boku.

Podłącz mikrofon - w zestawie uchwyt na mikrofon. Podłącz mikrofon do aparatu lub smartfonu i już możesz nagrywać profesjonalny dźwięk do swojego filmu.

Film w trybie poziomym - możesz obrócić uchwyt smartfonu o 90 stopni, dzięki czemu możesz także nagrywać filmy w trybie poziomym.

Specyfikacja:

- 3- stopniowa regulacja temperatury barwowej
- 10- stopniowa regulacja natężenia światła
- złącze USB
- 3 uchwyty na smartfony
- uchwyt na mikrofon
- zawiera Stabilny stojak na stół/ statyw
- regulowane ramię mikrofonowe z uchwytem na mikrofon
- lekki, łatwy do demontażu, a przez to łatwy do przenoszenia
- wymiary 510x 510x 1850mm
- maksymalna wysokość 1,85m
- waga 1,6kg

9 Inne produkty w tej samej kategorii: