RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Zbliżeniowy czujnik ruchu firmy TITAN do samochodu regulacja czułości 2 strefy Zobacz większe

Zbliżeniowy czujnik ruchu firmy TITAN do samochodu regulacja czułości 2 strefy

ADM-8

Nowy produkt

Mikrofalowy czujnik ruchu to rodzaj zabezpieczenia samochodowego. Czujnik wykrywa ruch wewnątrz kabiny oraz poza nią. Urządzenie świetnie sprawdza się jako suplement pre-alarmu, który go uruchamia w momencie znacznego zbliżenia się do samochodu. Czujnik posiada system filtrowania fałszywych alarmów wywoływanych przez warunki atmosferyczne. Czułość można regulować, posiada dwie strefy detekcji. Za sprawą właściwości przenikania pola mikrofalowego ten detektor wykrywa ruch obiektów zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz auta. Bardzo często stosowany jako czujnik zbliżeniowy w cysternach z paliwem. 

Więcej szczegółów


65.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dwie strefy zadziałania
Czujnik ma dwa niezależne wyjścia wyzwalające. Oznacza to, że łączy w sobie ostrzeżenie przed włamaniem w strefie dookoła pojazdu (prealarm) oraz natychmiastową reakcję w razie wtargnięcia do pojazdu (typowy alarm).

Detektor ten jest idealny do ochrony wnętrz wszystkich typów samochodów, ale w szczególności polecamy go do kabrioletów i innych pojazdów z otwartym nadwoziem, ponieważ nie wywoła fałszywego alarmu spowodowanego wiatrem, deszczem, ruchem powietrza, czy latającymi owadami.

Współpraca
Czujnik mikrofalowy ADM-8 za sprawą wyjść typu otwarty kolektor może współpracować z dowolnym alarmem wyzwalanym impulsem masy.

Zawartość zestawu:

- czujniki
- okablowanie
- instrukcja ze schematem instalacji

26 Inne produkty w tej samej kategorii: