RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Alarm antydrzemkowy dla kierowców czujnik snu nie śpij jak prowadzisz antyzasypiacz

MAX-17105986

Nowy produkt

Prezentujemy alarm dla kierowców! Jest to urządzenie tak zwane antydrzemkowe bądź antyzasypiacz. Każdy zawodowy kierowca może zadbać o swoje bezpieczeństwo używając takiego gadżetu. Najpierw zakładamy urządzenie na ucho tak samo jak aparat słuchowy. Następnie włączamy urządzenie przełącznikiem na pozycję ON. I to wszystko, sprzęt jest uzbrojony, a każde opadnięcie głowy od tej chwili zostanie zaalarmowane. Urządzenie wyda z siebie piszczący dźwięk nie pozwalający zasnąć kierowcy. Możesz być pewny, że natychmiast się ockniesz z drzemki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


3.39 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Alarm nie zadziała gdy siedzimy swobodnie, prosto lub delikatnie obracamy głową na boki. Nasze urządzenie posiada jeszcze jedną ważną zaletę. Stosując je można oduczyć się ciągłego zerkania na telefon i pisania sms'ów podczas jazdy!

Opuszczanie głowy w dół aby spojrzeć na ekran, przy założonym alarmie na uchu, zostanie odebrane jako kiwnięcie i opadanie jak przy zasypianiu. Wtedy rozlegnie się piszczenie. Dzięki niemu pozbędziesz się tego niebezpiecznego nawyku. Pisanie sms'ów i rozmawianie przez telefon podczas jazdy samochodem jest bardzo ryzykowne, naraża życie Twoje, pasażerów i innych kierowców!

Niewielkie rozmiary alarmu sprawiają, że zawsze możesz go nosić ze sobą. Gdy nie chcesz aby w danej chwili alarm był aktywny kiedy pójdziesz do toalety, jesteś na stacji benzynowej, ruszasz się itp. nie musisz go ściągać. Wystarczy go wyłączyć przełącznikiem na pozycję OFF. Bateria zasilająca anty zasypiacz jest w zestawie.

Cechy produktu:

- działa na zasadzie elektronicznego balansu
- piszczący dźwięk alarmujący automatycznie po opadnięciu głowy kierowcy
- niewielkie wymiary
- przełącznik ON / OFF

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Zasilanie: bateria THDZ (w zestawie)
Wymiary (wys/szer/grub): 5 x 7 x 1,5cm
Waga: 25g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: