RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koło metalowe kółko obrotowe przykręcane Fi 100mm 4" cale kółka do wózka

M8207632

Producenta

Obrotowe kółko o średnicy 10cm, przeznaczone do wózka magazynowego. Jest bardzo wytrzymałe i łatwe w montażu. Może służyć jako koło zapasowe albo kółko, które pozwoli Ci stworzyć swój własny, przesuwny mebel. Koło do wózka platformowego jest obrotowe. Wystarczą dwie sztuki w każdym wózku, a jego prowadzenie jest o wiele łatwiejsze. Skrętne koła pozwalają na zdecydowanie lepsze manewrowanie. Obudowa koła wykonana jest z wytrzymałego żelaza, a guma, którą wykorzystano w oponie jest dodatkowo elastyczna. Dzięki takim właściwościom kółko bez problemu przejedzie po nierównym terenie. Wytrzymała guma jest gwarancją długiego użytkowania. Nie ściera się szybko i jest odporna na przecięcia. Aby zamontować kółko należy je przykręcić na cztery wkręty.

Więcej szczegółów


11.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

OBROTOWE - skrętne koła sprawdzą się w trudnym terenie i umożliwią łatwiejsze manewrowanie między przeszkodami na drodze nawet obciążonym koszem.
ELASTYCZNE - koło doskonale radzi sobie również w trudnych warunkach podłoża i dzięki swojej elastyczności bez problemu pokonuje nierówności na drodze.
WYTRZYMAŁE - guma i żelazo, z których wykonane jest koło są wyjątkowo wytrzymałe. Koło jest odporne na ścieranie i uszkodzenia na skutek przecięcia. Doskonale wytrzymuje nawet duże obciążenia wózka.
ŁATWE W MONTAŻU - kółka są przykręcane, posiadają cztery otwory na wkręty, poradzi sobie z tym każda osoba

Specyfikacja:

Materiał: guma + żelazo
Średnica koła: 10 cm - 4"
Grubość koła: 3cm
Waga: 660g

* zdjęcie poglądowe

Kółka do budowy wózka ogrodowego platformowego

10 Inne produkty w tej samej kategorii: