RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony
Nowy Łańcuch do huśtawki mocowanie fotela wiszącego przedłużka uchwyt karabińczyk Powiększenie

Łańcuch do huśtawki mocowanie fotela wiszącego przedłużka uchwyt karabińczyk

A10015323

Producenta

Przedłużka składa się z jednego łańcucha o długości 50cm oraz 1 karabińczyka z zabezpieczeniem. Przedłużka ma zastosowanie przy przedłużeniu lin lub łańcuchów huśtawek oraz innych elementów placów zabaw. Wytrzymałość pojedynczej przedłużki to 200kg. Łańcuch typu D1, 8mm, ogniwa zgrzewane. W zestawie również karabińczyk 10 x 100mm. Dodatkowo karabińczyk jest skręcany czyli zabezpieczony przed wypięciem łańcucha. Poprawia to bezpieczeństwo użytkowania. Zarówno łańcuch jak i karabińczyk są ocynkowane. Łańcuch może być skrócony (przycięty) jeśli jest taka potrzeba lub może zostać w całości, a wysokość huśtawki będzie regulowana przy linach. Jeśli przedłużamy liny huśtawki karabińczyk wpinamy w kółko na końcu liny huśtawki, skręcamy go, ostanie ogniwo łańcucha przedłużki, wkładamy do karabińczyka obejmy lub łącznika montażowego, który znajduje się w konstrukcji huśtawki.

Więcej szczegółów


24.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

- przedłużka w postaci łańcucha o długości 50cm
- długość karabińczyka 10cm
- w zestawie łańcuch i karabińczyk

Akcesoria placów zabaw które sprzedajemy są używane przez największych producentów placów zabaw na świecie, są bardzo wytrzymałe wykonane zgodnie z normami oraz bardzo kolorowe.

19 Inne produkty w tej samej kategorii: