RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przepływowy podgrzewacz wody LCD 3kW elektryczny kran z regulacją temperatury

M8629Q16

Producenta

Ciepła woda w kranie to nie tylko komfort korzystania z łazienki, toalety bądź kuchni, ale przede wszystkim zachowanie pewnego poziomu higieny. Kran z podgrzewaczem możesz zamontować wszędzie tam gdzie nie masz ciepłej wody. Przepływowy podgrzewacz wody to doskonałe urządzenie, które pozwala podnieść temperaturę w kranie. Można powiedzieć, że jest to bateria kuchenna bądź łazienkowa, kran podgrzewający napływającą wodę do ustawionej temperatury. Wysoka moc 3000W gwarantuje dostarczanie strumienia ciepłej wody, który zapewni efektywne mycie oraz spłukiwanie zabrudzeń. Płynna regulacja przepływu wody ustawiana jest przy pomocy jednego uchwytu, a wyświetlacz LCD informuje o dokładnej temperaturze.

Więcej szczegółów


79,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na 230V

Więcej informacji

Cechy produktu

PŁYNNA REGULACJA TEMPERATURY – dopływ ciepłej i zimnej wody można swobodnie dostosować przy pomocy płynnie działającego, pojedynczego uchwytu; przejście z pozycji neutralnej do uruchomienia przepływu wody sygnalizowane jest charakterystycznym kliknięciem.
TERMOMETR Z WYŚWIETLACZEM LCD – urządzenie posiada wbudowany termometr, który na wyświetlaczu LCD pokazuje aktualną temperaturę wody znajdującej się w zbiorniku ogrzewania.
DUŻA MOC GRZEWCZA I WYLEWKA 360° – spiralna grzałka oporowa znajdująca się w zbiorniku ogrzewania zapewnia dużą efektywność podnoszenia temperatury wody dostępnej dla użytkownika; komfort użytkowania gwarantuje obracana w pełnym zakresie wylewka.
ESTETYCZNY WYGLĄD I PROSTY MONTAŻ – zwarta budowa wszystkich elementów powoduje, że urządzenie charakteryzuje się neutralnym kształtem, który nie zaburza harmonii pomieszczenia a w połączeniu z białym kolorem bazowym oraz chromowanymi elementami, może stanowić ciekawy element wystroju wnętrza kuchni bądź łazienki.

Budowa i montaż

Urządzenie ma zwartą budowę i nie odznacza się nadmiernie na tle armatury łazienkowej lub kuchennej. Biały kolor oraz chromowane wykończenie, mogą stanowić ciekawy element wystroju wnętrza kuchni bądź łazienki. Przyłączenie podgrzewacza do instalacji wody użytkowej odbywa się w standardowy sposób. Należy przykręcić całe urządzenie do blatu bądź płaszczyzny zlewu. Umożliwia to gumowa uszczelka dociskowa, docisk oraz nakrętka. Następnie podłączamy wąż lub rurę z końcówką dostosowaną do średnicy wejściowej urządzenia, która wynosi 1/2 cala. Następnie włączyć podgrzewacz wody do sieci elektrycznej. Komfort użytkowania zapewnia także wylewka, która obraca się o 360°.

Przed pierwszym uruchomieniem funkcji ogrzewania wody, a więc przed ustawieniem uchwytu w pozycji dozowania ciepłej wody, należy napełnić zbiornik z grzałką oporową ciepłą wodą.

Specyfikacja techniczna:

Moc: 3000W (3kW)
Zasilanie: 220V, ~50Hz
Zakres temperatury dostarczanej wody ciepłej: 30-60°C
Stopień ochrony: IPX4K (ochrona przed bryzgami wody o zwiększonym ciśnieniu)
Ciśnienie robocze: 0,04-0,05MPa
Szerokość gwintu: 1/2” (20mm)
Długość wylewki: 20cm
Wymiary (szer/wys): 16,8/40cm
Długość przewodu: 110cm
Waga: 850g
Waga z opakowaniem: 1,1kg

Kran z podgrzewaczem wody i wyświetlaczem LCD

30 Inne produkty w tej samej kategorii: