RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uniwersalny pokrowiec na siedzenie do samochodu zabudowana mata dla psa

MAX-2001813

Nowy produkt

Specjalna mata do przewożenia psa, która posiada różnego rodzaju mocowania oraz boczne wejście otwierane na zamek. Pozwala zachować czystość w samochodzie bez sierści i zebranych zanieczyszczeń ze spacerów. Prezentowana mata dla psa jest wodoodporna, więc żadnego rodzaju zabrudzenia nie przedostaną się na powierzchnię tapicerki Twojego auta. Niezależnie od tego, czy pies ma wilgotną, a nawet mocno zabrudzoną sierść, powierzchnia siedzeń pozostanie czysta. Odporność powłoki pokrowca na pochłanianie wilgoci sprawia także, że łatwo się ją czyści. Brud i wilgoć nie wnikają bowiem w strukturę materiału.

Więcej szczegółów


89.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Montaż maty dla psa jest bardzo prosty. Doskonałym rozwiązaniem są specjalne uchwyty zapinane na klipsy oraz karabińczyki. Można dopasować ich długość w taki sposób, aby stabilnie trzymały się na zagłówkach oraz bocznych uchwytach w pojeździe. Funkcjonalnym rozwiązaniem są także rozkładane boki maty. Są one zapinane na zamki błyskawiczne, zatem po otwarciu drzwi można je szybko rozłożyć, aby zwierzę bezpiecznie i spokojnie wydostało się z pojazdu. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie dla czystości samochodu, gdyż osłaniają cały bok siedzeń podczas wchodzenia psa do środka.

Pokrowiec do samochodu dla zwierząt pomaga także w bezpiecznym transporcie. Pies posiada swego rodzaju kojec na całej tylnej kanapie, a jego kontakt z właścicielem lub opiekunem gwarantuje siatka umożliwiająca obserwowanie, co dzieje się z przodu. Dzięki temu pies jest spokojniejszy, a opiekun może bezpiecznie prowadzić auto lub spojrzeć, jak czuje i zachowuje się pies. Specjalne szczeliny w macie umożliwiają przypięcie psa za pomocą smyczy do auta (brak w zestawie), co gwarantuje bezpieczeństwo zwierzęcia oraz podróżnych.

Cechy produktu:

WODOODPORNA - powłoka pokrowca nie przepuszcza wody, więc chroni tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem i wilgocią oraz ułatwia czyszczenie powierzchni maty.

ANTYPOŚLIZGOWA - dolna część maty pokryta jest specjalną, antypoślizgową warstwą gumy, która poprawia stabilność na siedzeniu.

ŁATWY MONTAŻ - matę wystarczy rozłożyć na tylnej kanapie auta i przyczepić ją za pomocą zaczepów do zagłówków i uchwytów bocznych.

BEZPIECZEŃSTWO - specjalne szczeliny na pasy umożliwiają przypięcie zwierzęcia dla zachowania bezpieczeństwa.

OTWIERANA Z BOKU - mata jest zamykana, a boczne klapy są zapinane na zamek, więc chroni całą przestrzeń w aucie, nie pozwala na wchodzenie i wychodzenie zwierzęcia z auta, bez ryzyka zabrudzenia pojazdu i jego wnętrza.

SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA
– w przedniej, środkowej części maty znajduję się siatka, która chroni przed niekontrolowanym przedostaniem się zwierzęcia do przodu auta. Pies przez siatkę może obserwować, co dzieje się z przodu auta, a jego właściciel lub opiekun ma możliwość sprawdzić, jak czuje się zwierzę, nawet gdy leży.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Wymiary całkowite (dł/szer): 128/138cm
Waga: 1,4kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: