RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Maszynka do strzyżenia psów akumulatorowa psa zwierząt zestaw końcówek XL

M7115658

Producenta

Strzyżarka dla zwierząt podczas strzyżenia nie ciągnie sierści, ponadto ma możliwość regulacji noża w zakresie od 0,8 do 2,0 mm. Maszynka świetnie sprawdzi się nie tylko do strzyżenia psów, możesz ostrzyc kota, królika czy fretkę. Prezentowana maszynka do strzyżenia zwierząt jest urządzeniem kompaktowym, które posiada smukłą budowę i świetnie leży w każdej dłoni. Urządzenie jest ponadto bardzo ciche, zapewniając większy komfort dla zwierzaka oraz niezwykle proste w obsłudze. Czas potrzebny do pełnego naładowania urządzenia wynosi zaledwie od 4 do 6 godzin. Do zestawu razem z maszynką do strzyżenia psów dołączone zostały 4 grzebienie o długości 3 mm, 6 mm, 9 mm oraz 12 mm, a także szczoteczka do czyszczenia oraz ładowarka 100-240V. Dzięki możliwości regulacji noża oraz wyboru jednego z czterech grzebieni, bez problemu można dobrać odpowiedni styl dopasowany do Twojego pupila.

Więcej szczegółów


49.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

PRAKTYCZNA – maszynka do strzyżenia psów to praktyczne akcesorium, które bardzo dobrze nadaje się do szybkiego przycinania psów i innych zwierząt, a także do ich pielęgnacji. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest to, że nie ciągnie sierści podczas strzyżenia, a także ma możliwość regulacji noża w zakresie od 0,8 do 2,0 mm.

KOMPAKTOWA – maszynka do strzyżenia zwierząt jest urządzeniem kompaktowym, które posiada smukłą budowę i świetnie leży w dłoni. Urządzenie jest ponadto bardzo ciche.

KRÓTKI CZAS ŁADOWANIA – maszynka do golenia psów to akcesorium, które bardzo szybko się ładuje. Czas niezbędny do pełnego naładowania urządzenia wynosi od 4 do 6 godzin.

WIELE ELEMENTÓW W ZESTAWIE – w zestawie razem z maszynką do strzyżenia psów znajdują się również 4 grzebienie o długości 3, 6, 9 oraz 12 mm, a także szczoteczka do czyszczenia oraz ładowarka 100-240V.

Specyfikacja techniczna:

Wtyczka EU: 3V
Napięcie: 100-240V
Regulacja długości strzyżenia: 5 stopniowa (0,8 – 2,0 mm)
Czas ładowania: 4-6 h
Wymiary: 4,5/17/3,5cm
Waga: 0,198kg
Waga w opakowaniu: 0,374kg

Zawartość zestawu:

- maszynka
- 4 grzebienie (3/6/9/12mm)
- szczoteczka do czyszczenia
- ładowarka

30 Inne produkty w tej samej kategorii: