RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Smycz i szelki dla psa York kota królika obroża zestaw 4 kolory

Nowy produkt

Zestaw do wyprowadzania małych zwierząt domowy. Mocna smycz z szelkami zapewni Twojemu pupilowi maksymalną wygodę, ponieważ szelki rozkładają siłę nacisku na całej swojej długości. Nie zaciskają się w jednym miejscy na szyi zwierzaka. Dedykowane są dla małych zwierząt futerkowych takich jak psy, koty czy króliki. Nie powoduje bolesnych otarć skóry zwierzęcia oraz pozwala jej oddychać.

Więcej szczegółów


3.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Szelki są regulowane za pomocą plastikowych klamer. Pozwala to na idealne dopasowanie do gabarytów Twojego zwierzaka. Szelki można odłączyć od smyczy za pomocą metalowego, odpinanego karabińczyka. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia ich nałożenie. Kiedy odepniemy smycz, zwierzę może swobodnie chodzić w szelkach po domu, a kiedy będziesz chciał wyjść z nim na spacer wystarczy ją szybko przypiąć. Pasek smyczy zakończony jest rączką, pozwalającą na komfortowy chwyt.

Cechy produktu:

- nie powoduje bolesnych otarć skóry zwierzęcia oraz pozwala jej oddychać
- szelki są regulowane za pomocą plastikowych klamer, można je odłączyć od smyczy za pomocą metalowego, solidnie wykonanego odpinanego karabińczyka
- pasek smyczy zakończony jest rączką, pozwalającą na komfortowe trzymanie
 
Specyfikacja:

Kolor: czerwony, czarny, niebieski, zielony,
Długość smyczy: 122cm
Szerokość szelki: 19-34cm
Długość szelki: 13-17,5cm
Waga: 35g

Zestaw zawiera:

- smycz
- szelki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: