RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wózek jogger przyczepka rowerowa dwuosobowa kolor żółty

MA-62725

Nowy produkt

Uniwersalna przyczepka rowerowa to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych i posiadających dzieci. Może posłużyć zarówno jako wózek typu jogger lub zwykła przyczepka do roweru. Dzięki systemowi zawleczek bardzo szybko zmienisz przyczepkę w wózek. Z tyłu przyczepki znajduje się schowek na drobiazgi, a w jej wnętrzu dwie kieszonki. Przyczepkę składa się bardzo łatwo, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, więc jej przechowywanie nie będzie uciążliwe. Elastyczne połączenie zabezpiecza przed wywróceniem przyczepki, nawet w momencie przewrócenia samego roweru.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


349.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Dziecko w przyczepce może się wygodnie rozsiąść, a pięciopunktowe pasy zapewnia mu bezpieczeństwo. Przyczepka została wyposażona w folię chroniącą przed deszczem oraz moskitierę zabezpieczającą przed owadami.

Uwaga!

Korzystając z przyczepki, należy pamiętać o kryteriach określonych w rozporządzeniu opublikowanym w dniu 7 września 2012, zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dziennik Ustaw z 7 września 2012r. Poz. 997).

Pamiętaj o oświetleniu przyczepki rowerowej:

- Z tyłu co najmniej jedno światło pozycyjne barwy czerwonej oraz co najmniej jedno światło odblaskowe barwy czerwonej.
- Z przodu, jeśli przyczepa jest szersza od roweru lub wózka rowerowego, jedno światło pozycyjne barwy białej.

Mocowanie przyczepy do roweru:

- Przyczepa ciągnięta przez rower lub wózek rowerowy powinna być wyposażona w dyszel wyposażony w urządzenie sprzęgowe, uniemożliwiające przewrócenie się przyczepy w przypadku przewrócenia się roweru.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: