RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przyczepka dwuosobowa rowerowa wózek z amortyzacją 2 kolory do wyboru

MA-62732

Nowy produkt

Dwuosobowa przyczepka rowerowa, którą może przekształcić w wózek typu jogger. W tym modelu komfort jazdy został dodatkowo zwiększony, dzięki zastosowaniu amortyzacji tylnych kół. Przyczepka posiada liczne schowki, z których jeden znajduje na jej tyle, a dwa umieszczone zostały w środku. Przyczepka jest łatwa w montażu i demontażu, a jej złożenie jest banalnie proste. System zawleczek pozwala na szybką zamianę przyczepki w wózek i odwrotnie. Elastyczne połączenie zabezpiecza przed wywróceniem przyczepki, nawet w momencie przewrócenia samego roweru.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


389.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Dziecko w przyczepce może się wygodnie rozsiąść, a pięciopunktowe pasy zapewnia mu bezpieczeństwo. Przyczepka została wyposażona w folię chroniącą przed deszczem oraz moskitierę zabezpieczającą przed owadami.

Uwaga!

Korzystając z przyczepki, należy pamiętać o kryteriach określonych w rozporządzeniu opublikowanym w dniu 7 września 2012, zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dziennik Ustaw z 7 września 2012r. Poz. 997).

Pamiętaj o oświetleniu przyczepki rowerowej:

- Z tyłu co najmniej jedno światło pozycyjne barwy czerwonej oraz co najmniej jedno światło odblaskowe barwy czerwonej.
- Z przodu, jeśli przyczepa jest szersza od roweru lub wózka rowerowego, jedno światło pozycyjne barwy białej.

Mocowanie przyczepy do roweru:

- Przyczepa ciągnięta przez rower lub wózek rowerowy powinna być wyposażona w dyszel wyposażony w urządzenie sprzęgowe, uniemożliwiające przewrócenie się przyczepy w przypadku przewrócenia się roweru.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: