RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyt do telefonu na kierownicę smartfon rowerowy regulowany wkręcany

MAX-97190959

Nowy produkt

Regulowany uchwyt do każdego roweru, który możemy zamocować bezpośrednio na mostku kierownicy lub do ramy. W zestawie znajduje się komplet elementów potrzebnych do montażu. W porównaniu do innych modeli posiada dłuższy wspornik, który powoduje, że telefon znajduje się bliżej nas. Komplet zawiera 3 różne rozmiary nakładek, które umożliwiają dopasowanie do różnych rodzajów kierownic, w zależności od potrzeb oraz pojazdu. Uchwyt będzie pasował do każdego rodzaju roweru, miejski, górski, elektryczny, BMX, a także do hulajnóg, skuterów, czy quadów. Regulacja rozstawu odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z boku uchwytu. Dokręcimy go na odpowiednią szerokość, dopasowaną do naszego telefonu i nie musimy się obawiać, że wypadnie nam podczas trasy. Uchwyt wykonany został z aluminium, dzięki czemu będzie Ci służył przez wiele sezonów. W komplecie znajduje się zestaw antypoślizgowych naklejek, które zabezpieczają wszystkie krawędzie uchwytu.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


35.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

3 ROZMIARY NAKŁADEK – w komplecie znajdują 3 różne rozmiary nakładek, które umożliwiają dopasowanie do różnych rodzajów kierownic, w zależności od potrzeb oraz pojazdu. Uchwyt będzie pasował do każdego rodzaju roweru, miejski, górski, elektryczny, BMX, a także do hulajnóg, skuterów, czy quadów.

ANTYPOŚLIZGOWE ZABEZPIECZENIA – w komplecie znajduje się zestaw antypoślizgowych naklejek, tak by każda krawędź została zabezpieczona. Nakładki amortyzują telefon i ochronią smartfona przed zarysowaniem.

POKRĘTŁO REGULUJĄCE – regulacja rozstawu odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z boku uchwytu, jest to jeden z bezpieczniejszych sposobów na montaż telefonu. Dokręcimy go na odpowiednią szerokość, dopasowaną do naszego telefonu i nie musimy się obawiać, że wypadnie nam podczas trasy. Jest to bardziej bezpieczny sposób, w porównaniu do uchwytów 'na zacisk', który podczas bardziej wymagającej trasy może wyrzucić nasz telefon i narazić go na niebezpieczny upadek.

UNIWERSALNY – uchwyt przeznaczony jest do smartfonów o szerokości 50-100mm. Jest kompatybilny z każdym telefonem mieszczącym się w podanym zakresie. W związku z tym, że mamy możliwość montażu nie tylko w poziomie, ale również w pionie to możemy korzystać również z nawigacji GPS. Można go również zamontować bezpośrednio do wspornika/mostka. W porównaniu do etui montowanych na rower stosowanie uchwytu jest bardziej korzystne dla telefonu – jeśli jedziemy rowerem i korzystamy z niego może się nam przegrzewać, dlatego odpowiednia wentylacja jest niezbędna dla urządzenia.

2 SPOSOBY MONTAŻU:

Uchwyt do telefonu na kierownicę smartfon rowerowy regulowany wkręcany

Uchwyt do telefonu na kierownicę smartfon rowerowy regulowany wkręcany

Specyfikacja uchwytu:

Kolor: czarny
Materiał: aluminium
Przeznaczony na telefony od 3,6' do 6,2' cala
Szerokość ramion uchwytu : od 5,5 cm do 10 cm
Wymiary (dł/szer/wys): 9/8/5cm
Waga zestawu: 0,14kg
Waga z opakowaniem: 0,16kg

Zawartość zestawu:

- uchwyt
- śruba mocująca
- 2 śruby do zacisku
- 3 rozmiary nakładek
- antypoślizgowe nakładki
- 3 klucze imbusowy

1. POKRĘTŁO REGULUJĄCE
2. BOK UCHWYTU
3. MOCOWANIE UCHWYTU
4. REGULACJA 50-100mm

Uchwyt do telefonu na kierownicę smartfon rowerowy regulowany wkręcany

30 Inne produkty w tej samej kategorii: