RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Stelażowy basen ogrodowy całoroczny Hydrium 360 x 90 cm Bestway 7w1

56377-7w1 Bestway

Nowy produkt

Całoroczny basen oparty na wytrzymałym stelażu. Posiada mocne ściany wykonane z metalu, które dodatkowo chroni stalowa powłoka. Dzięki temu basen może stać w ogrodzie przez cały rok bez względu na zmieniającą się pogodę. Wystarczy go raz rozłożyć i możesz przestać martwić się o jego składanie co sezon. Basen nie zardzewieje, a jego konstrukcja nie ulegnie uszkodzeniu. Jeżeli obawiasz się o komfort zabawy w takim basenie, to nie musisz się obawiać, ponieważ Twoje ciało nie będzie miało styczności z metalową powłoką.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Wewnętrzna strona ściany basenu została pokryta przyjemnym w dotyku materiałem PCV, który poprawia komfort wypoczynki w wodzie. Wymiary basenu wynoszą 360 x 90 cm, co daję dużą powierzchnię do swobodnego pływania. Dzięki tak trwałej konstrukcji możesz napełnić aż 95% objętości basenu. To wspaniałe kąpielisko, które spodoba się całej rodzinie. Dzieciom umili wakacyjną zabawę, a Tobie przyniesie przyjemne ochłodzenie i relaks w trakcie urlopu. Wchodzenie do basenu ułatwi bezpieczna i dwustronna drabinka. Ponadto otrzymasz pompę z filtrem, uniwersalną matę pod basen oraz dozownik wraz kilogramem chemii. Domowe kąpielisko to prawdziwa ogrodowa atrakcja, która zadowoli wszystkich - małych i dużych. Nie zwlekaj i przekonaj się sam jakie to wygodne i jak wiele przynosi radości.Basen bardzo szybko się rozkłada, dodatkowo ułatwi nam to załączona instrukcja na płycie DVD.

Co do czego?

Pompa filtrująca - filtruję wodę podczas nie używania basenu.
Filtr do pompy - wymieniany co około 2 tygodnie, w zależności od składu chemicznego wodu dostarczanej w danej okolicy.
Drabinka Safe Ladder - dwustronne wejście i wyjście z basenu, posiada wysuwane stopnie blokujące korzystanie z kąpieli dzieciom pod nieobecność dorosłych.
Mata pod basen - zapobiega przecieraniu się dna basenu.
Dozownik i 1 kg chemii - chemia dozowana bezpośrednio z dozownika ochroni Twoją wodę, dzięki czemu pozostanie ona świeża przez długi czas.

Zestaw zawiera:

- basen ogrodowy Bestway 360 x 90 cm
- pompa filtrująca Bestway
- filtr Bestway typ II
- dwustronną drabinkę
- uniwersalna matę pod basen
- tabletki multifunkcyjne 1kg
- dozownik
- instrukcja na płycie DVD
- łatka naprawcza

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 360 x 90 cm
Waga: 69,8 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 95 %
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,30 mm
Ściany wzmocnione stalą 0,40 mm
Pojemność: 8648 litrów
Wydajność pompy: 2006 litrów na godzinę
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 3,27 kg

8 Inne produkty w tej samej kategorii: