Basen ogrodowy stelażowy Hydrium całoroczny 610 x 360 x 120 cm 5w1 Bestway 56369

56369-5w1 Bestway

Nowy produkt

Największy basen całoroczny firmy Bestway Hydrium #56369 w zestawie 5w1 może pozostać w ogrodzie przez cały rok. Kupując ten basen ogrodowy otrzymasz do niego pompę piaskową, dwustronna drabinkę, skimmer oraz matę pod zbiornik. Kąpielisko o wymiarach 610 x 360 x 120 cm będzie wspaniałym miejscem zabaw i relaksu dla całej rodziny. Stelażowa konstrukcja wzmacniana stalą tworzy wytrzymały produkt.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


3,999.00 zł brutto

Opis

Rodzaj basenucałoroczny
Kształt basenuowalny
Wysokość basenu120cm
Szerokość basenu360cm
Długość basenu610cm
Pompa filtrującapiaskowa
Zawartość zestawu5w1
Mata w zestawieTak
Skimmer w zestawieTak
Drabinka w zestawieTak

Więcej informacji

Warstwa zewnętrzna to bezpieczny i przyjemny winyl. Ściany podtrzymywane są przez stelaż boczny wykonany ze stali nierdzewnej. Górna osłona o szerokości 16cm oprócz aspektu technicznego pełni dodatkową funkcję stolika. Owalny kształt basenu pozwala na pływanie wyczynowe. Możemy pływać na dmuchanych materacach lub grać w wodą siatkówką. Sam zobaczysz ile radości i frajdy sprawia basen ogrodowy. Baseny całoroczne Hydrium to znakomity design i elegancka kolorystyka, dzięki której produkt stanie się ozdobą ogrodu.

Zestaw 5w1 zawiera:

Basen ogrodowy Hydrium, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa piaskowa wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody piasek wymieniamy co kilka lat. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. Wbudowany w ścianę basenu skimmer działa jako powierzchniowy oczyszczacz wody, który zbiera pływające zanieczyszczenia po jej tafli. Służy również jako dozownik do chemii basenowej.

- basen ogrodowy całoroczny Bestway
- piaskowa pompa filtrująca
- bezpieczna drabinka metalowa
- skimmer
- mata pod basen

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 610 x 360 x 120 cm
Instrukcja na płycie DVD: tak
Ściany wzmocnione stalą 0,3 mm
Waga basenu: 222 kg
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,40 mm
Szerokość górnej osłony: 16 cm
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 19929 litrów
Wydajność pompy: 3785 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Typ filtra: Piaskowy
Waga pompy: 12,5 kg


10 Inne produkty w tej samej kategorii: