RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy rozporowy 457 x 84 cm 9w1 Bestway z pompą i filtrem 57313

Bestway 57313-9w1

Nowy produkt

Zestaw 9w1 czyli basen ogrodowy z filtrem, pompą oraz elementami montażowymi. Duży rozporowy basen z dmuchanym kołnierzem firmy Bestway to nasza propozycja do Twojego ogrodu na ciepłe letnie dni. W całości wykonany z trójwarstwowego PVC, jest bardzo wytrzymały i stabilny. Rozstawiony w ogrodzie lub na działce będzie Ci służyć przez wiele sezonów letnich. Dołączona pompa i filtr do zestawu pomogą zachować czystość wody. Średnica basenu to 457cm, a wysokość 84cm. Daje to możliwość swobodnego pływania nawet młodszym dzieciom. Przy takiej wysokości da się wejść do basenu bez drabinki.

Więcej szczegółów


559.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu rozporowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 457cm
Wysokość basenu 84cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Zawartość zestawu 9w1
Typ filtra typu II
Przepustowość pompy 2006 litrów

Więcej informacji

Basen wypełniamy wodą w 80% jego wysokości. Czyli głębokość w zbiorniku osiągnie poziom 67cm. Aby go rozłożyć nie trzeba się napracować. Wystarczy rozłożyć basen na równym terenie, nadmuchać kołnierz używając pompki i zacząć nalewać wodę sprawdzając jednocześnie dno basenu. Musimy je ustawić tak, aby było jak najmniej pomarszczonych miejsc. Gotowe! Nurkowanie, pływanie, pluskanie oraz odkrywanie swoich pływackich możliwości, teraz to Cię interesuje możesz mieć we własnym ogrodzie. Baseny rozporowe mają dodatkową zaletę! Możemy nalać mniej wody i zrobić kąpielisko dla młodszych dzieci. Ty my decydujemy jaka będzie głębokość basenu. Ściany basenu to 3 warstwy PCV, które nie tak łatwo uszkodzić. Aby opróżnić basen z wody możesz odkręcić specjalny zawór na dole i kontrolować przepływ wody. Filtracja wody na najwyższym poziomie zapewni Ci nie tylko czystość samej wody, ale koniec końców ułatwi czyszczenie basenu.

Rozmiar basenu pozwala na swobodną kąpiel całej rodzinie. Kołnierz basenu, oprócz podstawowej funkcji technicznej, służy użytkownikowi za wygodne oparcie. Rozmiary zbiornika 457 x 84 cm dzięki swojej obszerności zagwarantują rozrywkę nie tylko Tobie, lecz również wakacyjnym gościom.

Co w zestawie 9w1?

- basen rozporowy 457 x 84 cm
- pompa filtrująca
- filtr do pompy typ I
- sitka pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)

Dane techniczne:

- łatwy w montażu
- kompaktowy
- nadmuchiwany górny pierścień
- technologia Tritech™
- wymiary 457 x 84 cm
- waga 22,7 kg
- zalecane wypełnienie wodą 80%
- pojemność 9677 litrów
- wydajność pompy 2006 litrów na godzinę
- zasilanie pompy 220 - 240 V
- filtr pompy typ II

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA