RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 457 x 84 cm Intex 3w1 z pompą i filtrem 28158

Intex 28158-3w1

Nowy produkt

Przedstawiamy basen o dużej średnicy lecz nie za wysoki. Taki żeby każdy mógł spokojnie do niego wejść i znaleźć miejsce dla siebie. Kiedy masz ochotę możesz wskoczyć do wody możesz wyjść do swojego ogrodu i już! Przy takim basenie każdy użytkownik starszy i młodszy będzie miał wiele frajdy i zabawy. Zbiornik jest duży, prawie 5 metrów średnicy do pływania i opalania się! A to czyni go miejscem spotkań dla dużej grupy osób. W takim basenie możesz pływać i opalać się na dmuchanych materacach lub grać w basenową siatkówkę. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę.

Więcej szczegółów


419.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenurozporowy
Kształt basenuokrągły
Średnica basenu457cm
Wysokość basenu84cm
Pompa filtrującana filtr wymienny
Zawartość zestawu3w1
Typ filtratypu A
Przepustowość pompy2006 litrów

Więcej informacji

Zestaw basenowy Intex 3w1 czyli basen rozporowy z pompą i filtrem. Teraz wszyscy będziemy mogli spędzić lato na świeżym powietrzu. Baseny rozporowe cechuje szybki montaż. Wystarczy Ci 10 minut i już możesz nalewać wodę! Zbiornik jest wykonany z trójwarstwowego PVC, który jest niezwykle wytrzymały. Dzieci pluskając się w basenie o bezpiecznej głębokości, będą cały czas pod bacznym okiem rodziców. Dodatkową zaletą basenów easy set jest kołnierz, który służy również jako oparcie dla rąk lub pleców. Basen o rozmiarze 457 cm x 84 cm pozwala na kąpiel dzieciom od 6 roku życia. Nie tylko wakacje to czas wypoczynku lecz całe lato! Po co stać w korkach i wydawać krocie na dojazd do miejscowości turystycznej? Teraz wieczorem po pracy możesz zaprosić żonę i delektować się wspólną kąpielą! Jednym z ważniejszych elementów każdego basenu ogrodowego jest pompa filtrująca. Odpowiada ona za czystość i świeżość wody. Spraw frajdę dzieciom i bliskim w te lato.

Wystarczą trzy gorące dni, aby woda w basenie została nagrzana przez promienie słoneczne.

Zestaw zawiera:

- basen ogrodowy Intex
- pompa filtrująca Intex
- filtr do pompy Intex typ A
- polska instrukcja
- łatka naprawcza

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 457 x 84 cm
Waga: 21,1 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 80 %
Pojemność: 9792 litrów
Przewidywany czas montażu: 10 minut
Wydajność pompy: 2006 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Filtr pompy: typ A

30 Inne produkty w tej samej kategorii: