RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 427 x 107 cm stelażowy 6w1 INTEX z wyposażeniem 26720

Intex 26720-6w1

Nowy produkt

Basen stelażowy okrągły Intex model #26720 w zestawie 6w1. Jest to basen z serii Prism Frame i wykonano go w kolorze szarym. Kupując ten produkt otrzymasz basen ogrodowy, pompę, filtr, matę pod basen, przykrycie oraz dwustronną drabinkę. Duży i mocny basen ogrodowy z metalowym stelażem to najlepsza, letnia rozrywka przeznaczona do Twojego ogrodu. Jego konstrukcja została wykonana z tworzywa PVC, które posiada trzy warstwy zabezpieczające zbiornik przed przerwaniem. Stelaż jest metalowy, pomalowany proszkowo i odporny na korozję.

Więcej szczegółów


1,549.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 427cm
Wysokość basenu 107cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Zawartość zestawu 6w1
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra typu A
Przepustowość pompy 3785 litrów

Więcej informacji

Jest na tyle mocne, że z pewnością posłuży Ci przez wiele wakacyjnych sezonów. Sam montaż nie jest zbyt skomplikowany i nie potrzeba do tego żadnych narzędzi. Całość została przedstawiona na instruktażowym filmie zapisanym na płycie DVD. W kilkadziesiąt minut basen będzie gotowy do nalania wody. W zbiorniku o takiej wielkości 427 x 107 cm możemy się relaksować wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Duża głębokość i średnica pozwala na nurkowanie, granie w wodne gry, opalanie się na dmuchanym materacu i pływanie wzdłuż. Szczególnie polecamy wodną koszykówkę, siatkówkę i piłkę z bramkami. A dla dzieci delfinki i wodorosty do nurkowania. Mając taki basen zaoszczędzisz na wyjazdach nad jezioro i organizowaniu atrakcji dla dzieci. Wystarczy rozpalić grilla i hops do basenu. Z resztą, zastanówmy się czy taki wielki basen jest większą atrakcją dla naszych pociech czy dla nas dorosłych?

W zestawie:

- basen ogrodowy Intex
- pompa filtrująca
- filtr do pompy typ A
- instrukcja na płycie DVD
- łatka naprawcza
- zaślepki otworów na pompę
- wszystkie potrzebne węże
- pokrywa do przykrycia Intex
- mata pod basen Intex
- drabinka ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie

Co do czego?

Drabinka dwustronna - korzystanie z tak wysokiego basenu zdecydowanie ułatwi obustronna drabinka Safe ladder. Posiada ona wysuwane stopnie, które blokują wejście do basenu małym dzieciom.
Mata pod basen - zabezpiecza dno basenu przed uszkodzeniami z gruntu oraz dzięki tej macie po kąpieli możemy wyjść z basenu na czystą powierzchnię a nie na trawę.
Pompa filtrująca - filtruję wodę podczas nie używania basenu. Filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę.
Pokrywa na basen - zabezpiecza wodę przed zanieczyszczeniami z powietrza oraz nie pozwala dzieciom na samowolne wejście do basenu.

Dane techniczne basenu:

Wymiary basenu: 427 x 107 cm
Waga: 61,1 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 12706 litrów
Przewidywany czas montażu: 45 minut
Instrukcja montażu: na płycie DVD
Pompa filtrująca w zestawie: tak
Wydajność pompy filtrującej: 3785 litrów na godzinę
Drabinka w zestawie: tak
Mata pod basen: tak
Przykrycie na basen: tak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: